X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr I trymestr i ból brzuxha
Odpowiedz

I trymestr i ból brzuxha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mimisia Autorytet
    Postów: 486 129

    Wysłany: 20 lipca 2023, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Jesteś w 5 tc, Beta HCG przyrasta bardzo ładnie, ale dosyć mocno odczuwam bóle brzucha, które przypominają te menstruacyjne. W ciągu dnia jeszcze jakoś to znoszę, ale w nocy potrafię się obudzić z tego powodu :(
    Wizytę u lekarza mam dopiero na początku sierpnia, bo podobno wcześniej i tak nic nie byłoby widać i się martwię, czy wszystko okej.
    Czy któraś z Was miała podobnie? Może powinnam się jednak wybrać na wizytę wcześniej i skontrolować?
    Bardzo dziękuje za odpowiedzi. To moja pierwsza ciąża i nie wiem, co jest normą, a co powodem do niepokoju.

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 20 lipca 2023, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie ma krwawień czy plamień, a beta rośnie ładnie, to nie ma się co martwić. Tak do 6/7 tygodnia może tak boleć, a potem jeszcze pobolewa już na różne sposoby. U nas na wątku wszystkie tak miały, niektóre nawet brały nospe, ale natężenie to pewnie kwestią indywidualna, bo mnie bolał znośnie.

    preg.png
  • Mira000 Autorytet
    Postów: 1114 598

    Wysłany: 21 lipca 2023, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimisia, ja prawdopodobnie właśnie zaczełam 6 tc i też boli mnie brzuch od samego początku, przeszukałam internet i stwierdzam że to normalne. Wizytę tez mam na początku sierpnia :)

    Kędziorka lubi tę wiadomość

    Ja 31, on 34
    marzec 2021 - start starań
    wrzesień 2022 - HBA 32%
    [suple: astaksantyna, NAC, selen, koenzym Q10, kwasy DHA, EPA, wit. D3, wit. E, wit. C, cynk, kwas foliowy]
    3 x cykle stymulowane ❌
    styczeń 2023 - HBA 63%
    3 x IUI ❌
    czerwiec 2023 - HBA ??? są naturalne ⏸️
    02.08.2023 r. - 💙 zarodek + serduszko
    20.03.2024 r. - chłopak
    age.png
  • Lubię pomarańcze Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle podbrzusza miałam na początku ciąży. Czasami myślałam że dostanę za chwilę okres. W dzień,gdy robiłam test i wyszedł pozytywny rozbolał mnie tak brzuch i myślałam że będzie po wszystkim ale wszystko było dobrze. Na początku 3 trymestru na bóle podbrzusza brałam nospe i ginekolog zapisał luteinę, z racji tych bóli podbrzusza i rozwierania się szyjki.

    17.06.2022- II
    11.10.2022-połówkowe 21t6d 456g chłopczyk 😍😍😍
    Termin porodu 16.02.2023r.
    11.02.2023- chłopiec 👶 Urodzony siłami natury 3550kg 55cm. Moje szczęście 🥰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ