X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Intensywny ból podbrzusza
Odpowiedz

Intensywny ból podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    jestem w 6 tyg. ciąży. Byłam już na USG, było widać pęcherzyk, brak nieprawidłowości, wszystko wyglądało tak jak powinno wyglądać.

    Od początku ciąży miewałam bóle podbrzusza, ale się nimi nie przejmowałam, bo wiem że to normalne. Jakieś 4 dni temu obudziłam się w nocy z powodu tak intensywnego bólu w podbrzuszu, nie był to tak intensywny ból, że nie umiałam go wytrzymać, ale definitywnie o wiele mocniejszy niż wcześniej. Po 5 minutach ból zniknął, ale od tego czasu boję się, że coś jest nie tak. Na USG idę dopiero za 2 tyg., nie ma szansy żeby iść wcześniej, ponieważ mój ginekolog jest na wakacjach.

    Czy badanie bHCG pokazałoby, jeżeli coś jest nie tak? Np. bHCG nie przyrastałaby tak jak powinna.

    Czy któraś z Was miała podobną sytuację?

    Czekam na Wasze odpowiedzi

  • Żania Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrob bete ale jak dla mnie wszystko jest ok czasem po prostu tak boli mnie tez bolało

    Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...
    f2w33e3k4eitcb0h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra na początku ciąży również miała silne bóle podbrzusza, pojechała do szpitala i lekarz kazał jej brać nospe. Najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja ginekologiczna. Co do bety jestem przeciwna. Ja również postanowiłam sprawdzić w ten sposób... niepotrzebnie się tylko zestresowalam, najlepiej wykonać usg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2015, 21:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam Nospe. Wzięłam 1 tabletkę. Nadal mnie pobolewa podbrzusze, ale nie boli strasznie, tak jak w nocy. Mam nadzieję, że wytrzymam do wizyty u ginekologa i wszystko będzie ok.

  • olenka173065 Przyjaciółka
    Postów: 136 40

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy są to bóle takie jak na miesiączkę?Nie miałabyś jej teraz gdybyś nie była w ciąży?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2015, 08:30

    Kama84 lubi tę wiadomość

    olenka173065
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli utrzymują sie i niepokoją wybrałabym się na Izbę Przyjęć, przynajmniej by zrobili USG i sprawdzili co jest nie tak.
    Jeśli nic złego nie dzieje się będą kazać brać nospe , moze i luteine.
    W 2 giej ciąży miałam bolesne dosłownie rwania jakby wzdłuż jajników, był to ból spowodowany zagnieżdżaniem się i rozrostem macicy. Jeśli nie krwawisz, to jest duży +, może też pojawić się brązowa wydzielina w terminie miesiączki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie termin miesiączki już minął 24 lipca. Ten ból pojawił się w nocy i mnie obudził. Wczoraj wzięłam Nospę i było ok. Mam nadzieję, że to się uspokoi, ale jak pojawi się ponownie to jadę do szpitala albo na jakiś dyżur lekarski. Dzięki dziewczyny za rady :*

  • Funky09 Autorytet
    Postów: 391 395

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to ja założycielka tego tematu. U mnie bóle podbrzusza były zapowiedzią krwawienia. Podejrzewam, że miałam niedobór progesteronu (stąd bóle) plus okazało się, że miałam krwiaka. Wylądowałam na IP z krwawieniem, na szczęście nic się nie stało i nadal jestem w ciąży. Jeżeli kogokolwiek tak boli podbrzusze to polecam wybrać się jak najszybciej do lekarza!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odkąd zaszłam w ciąży miałam bóle podbrzusza, to był jeden z objawów ciąży. Do ich całkowitego ustąpienia (do końca 1 trymestru właściwie) brałam regularnie nospe 3x dziennie, furagin i najpierw luteine dopochwowo, a później duphaston.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 21:03

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ