X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy jechać do szpitala
Odpowiedz

Kiedy jechać do szpitala

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alineczka Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem w pierwszym trymestrze ciąży dokładnie 6 tydzień, od niedzieli mam okropne mdłości i wymioty, nie potrafię nic jeść z piciem też problem bo nawet jak się napije wody to od razu wymiotuje moja waga przed wymiotami to 54 kg aktualnie 51 kg. Nie wiem co mam robić bo wizytę u ginekologa mam za tydzień w czwartek nie wiem czy czekać na wizytę czy jechać do szpitala boje się że jestem już odwodniona bo pije naprawdę bardzo mało i nie jestem w stanie pić więcej czuje się też osłabiona i kręci mi się lekko w głowie, co robić ? Dajcie jakieś rady

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alineczka wrote:
    Hej dziewczyny, jestem w pierwszym trymestrze ciąży dokładnie 6 tydzień, od niedzieli mam okropne mdłości i wymioty, nie potrafię nic jeść z piciem też problem bo nawet jak się napije wody to od razu wymiotuje moja waga przed wymiotami to 54 kg aktualnie 51 kg. Nie wiem co mam robić bo wizytę u ginekologa mam za tydzień w czwartek nie wiem czy czekać na wizytę czy jechać do szpitala boje się że jestem już odwodniona bo pije naprawdę bardzo mało i nie jestem w stanie pić więcej czuje się też osłabiona i kręci mi się lekko w głowie, co robić ? Dajcie jakieś rady

    Hej alineczka. Jedź na szpital. Zwłaszcza na początku ciąży powinnaś być bardzo dobrze nawodniona bo tworzą się wszystkie narządy u bejbika. Dadzą ci kroplówkę, poleżysz 3 dni w szpitalu i nawodniona wrócisz do domu. A na wymioty dadzą ci leki do domu bo u ciebie to są niepowściągliwe wymioty czyli takie przez które do dziecka trafia bardzo mało substancji odżywczych. Spakuj sobie kilka rzeczy i jedź. Daj znać jeszcze co na szpitalu powiedzą ❤️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ