X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Krwiak kosmówka
Odpowiedz

Krwiak kosmówka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Iza333 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 27 lutego, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 2 ostatnie tygodnie miałam leżeć- brać duphaston. Z powodu bóli brzucha jak na okres. Dziś byłam na kolejnej wizycie. Obecnie 8tc. Z USG wyszło małe unaczynienie na kosmowce. Mam brać dalej duphaston ale mogę wyjść na spacer. Dr mówi, że to się wchłonie. A ja czytałam, że jak się pojawia to trzeba leżeć i teraz zgłupiałam. Miała któraś z Was coś takiego? Co robiłyście ?

  • Mira000 Autorytet
    Postów: 1114 598

    Wysłany: 27 lutego, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dużego krwiaka w 8tc - większego niż zarodek i dostałam info że nie muszę leżeć tylko po prostu mam się oszczędzać - nie dźwigać, nie myć okien itd. I tak było - normalnie funkcjonowałam ale uważałam na siebie i krwiak się wchłonął.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego, 21:52

    Ja 31, on 34
    marzec 2021 - start starań
    wrzesień 2022 - HBA 32%
    [suple: astaksantyna, NAC, selen, koenzym Q10, kwasy DHA, EPA, wit. D3, wit. E, wit. C, cynk, kwas foliowy]
    3 x cykle stymulowane ❌
    styczeń 2023 - HBA 63%
    3 x IUI ❌
    czerwiec 2023 - HBA ??? są naturalne ⏸️
    02.08.2023 r. - 💙 zarodek + serduszko
    20.03.2024 r. - chłopak
    age.png
  • Iza333 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 28 lutego, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira000 wrote:
    Ja miałam dużego krwiaka w 8tc - większego niż zarodek i dostałam info że nie muszę leżeć tylko po prostu mam się oszczędzać - nie dźwigać, nie myć okien itd. I tak było - normalnie funkcjonowałam ale uważałam na siebie i krwiak się wchłonął.
    Dziękuję za odpowiedź, nie ukrywam stresuje się bardzo, żeby nie pękł czy coś. Ale pocieszyłaś mnie trochę ❤️

  • Margaretka111 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 lutego, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też miałam krwiaka, który odwarstwiał kosmówkę. Brałam luteinę, dużo leżałam, nie dźwigałam. Wykryty w 5 tc, w 12 tc już nie było po nim śladu. 🙂 Obecnie 14t6d i wszystko jest ok. Bądź dobrej myśli i oszczędzaj się, trzymam kciuki. 🙂

    17.01.2024 CRL 2,3 cm❤️174BPM
    14.02.2024 CRL 6,58 cm❤️164BPM, USG prenatalne prawidłowe❤️
    12.04.2024 połówkowe, synek 🩵
    preg.png
  • Iza333 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 28 lutego, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka111 wrote:
    Hej, ja też miałam krwiaka, który odwarstwiał kosmówkę. Brałam luteinę, dużo leżałam, nie dźwigałam. Wykryty w 5 tc, w 12 tc już nie było po nim śladu. 🙂 Obecnie 14t6d i wszystko jest ok. Bądź dobrej myśli i oszczędzaj się, trzymam kciuki. 🙂
    Dziękuję 🙏 leżę, wstaje do toalety, do lodówki ;) na badania i tyle tak to odpoczynek ❤️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ