X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Małe dziecko w 12tyg...
Odpowiedz

Małe dziecko w 12tyg...

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Ross Znajoma
  Postów: 20 4

  Wysłany: 28 sierpnia 2014, 14:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny :) Byłam u gina miałam nadzieję, że uda się przezierność sprawdzić (11t6d) ale nic z tego, dziecko ma CRL tyko 4,03cm :( reszta wymiarów odpowiada 11-12tygodniowi tyko ten CRL :( chcąc nie chcąc bardzo się martwię. Zapisałam się za dwa tygodnie na usg prenatalne ale będzie to już 14tydz1dzień, więc trochę późno a jak na złość tydzień wcześniej akurat nie ma lekarza robiącego to badanie no i kapa. Szukam na gwałt innego, bo u mojego ginekologa te badanie jeszcze później mogłabym wykonać (tylko 2 razy w m-cu robią), chciał mnie zapisać bo być może ciąża jest ciut młodsza i powinnam się załapać w max.terminie ale nie chcę ryzykować, że przyjdę za późno...

  Czy któraś z Was miała podobnie?

  akeus65glbn43a50.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ