X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Małe dziecko w 12tyg...
Odpowiedz

Małe dziecko w 12tyg...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ross Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Byłam u gina miałam nadzieję, że uda się przezierność sprawdzić (11t6d) ale nic z tego, dziecko ma CRL tyko 4,03cm :( reszta wymiarów odpowiada 11-12tygodniowi tyko ten CRL :( chcąc nie chcąc bardzo się martwię. Zapisałam się za dwa tygodnie na usg prenatalne ale będzie to już 14tydz1dzień, więc trochę późno a jak na złość tydzień wcześniej akurat nie ma lekarza robiącego to badanie no i kapa. Szukam na gwałt innego, bo u mojego ginekologa te badanie jeszcze później mogłabym wykonać (tylko 2 razy w m-cu robią), chciał mnie zapisać bo być może ciąża jest ciut młodsza i powinnam się załapać w max.terminie ale nie chcę ryzykować, że przyjdę za późno...

    Czy któraś z Was miała podobnie?

    akeus65glbn43a50.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ