X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr na 6 dzien po owulacji spadek tempki
Odpowiedz

na 6 dzien po owulacji spadek tempki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, była bym wdzieczna za info, ocenienie mojego wykresu, bo sama juz nie wiem dzis 6 dzien i spadek tempki, a chyba powinna rosnąc..do tego od 2-3 dni poli mnie lewy jajnik a wczoraj miałam klucia i skurcze w macicy trwajace co jakis czas przez ok godz.
    Czy któras z Was drogie Mamusie tak miała?

  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogła to być dziś owulacja... i gdy komórka jajowa próbuje się uwolnić może być ból... spróbujcie dziś i jutro się też przytulać.
    Z reguły po 3 spadkach temperatur... następuje okres już nie płodny...ale spróbujcie... potem następuje wzrost temp...i często np 7 dni po zagnieżdżeniu może nastąpić dzień spadku temperatury a po nim już sam wzrost:) ja tak miałam:)))

    https://ovufriend.pl/graph/417ddf3b04944e8b1bc63d97f5eeafb4 nie wiem czy mój się wyświetli bo nie mam abonamentu
    Przytulanie było 10 ,12 15 i 21 marca a 20 marca miałam owulacje gdzieś w nocy nad ranem:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2013, 15:48

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • Dagmara Autorytet
    Postów: 314 295

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podobny spadek w 8 dniu po owu, prawdopodobnie zagnieżdżenie, zobaczysz czy podskoczy znowu :) Życzę powodzenia

    m3sxs65g11pm3ti6.png

    Córka 2012👱‍♀️
    Córka 2014👩‍💼
    Syn 2016 👱‍♂️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ