X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr na usg zarodek mniejszy niż powinien?
Odpowiedz

na usg zarodek mniejszy niż powinien?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mocno się denerwuje, byłam dzisiaj na usg i według moich wyliczen jestem w 6tc+4. Dzisiaj byłam u ginekologa i podczas usg okazało się ze zarodek jest mniejszy niż powinien być w tym czasie. Lekarz mnie uspokaja mówiąc ze ciąża jest młodsza, że do zapłodnienia doszło później niż w 12 dniu cyklu, że moje cykle są dłuższe niż 28 dni. Ja jednak troszkę się załamałam :( bardzo boje się ze cos z moim dzidziusiem jest nie tak ze nie rozwija się prawidłowo :( czy któraś z was miała podobna sytuacje. Błagam pomóżcie :(

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovely, spokojnie! Ja też miałam mniejszy zarodek i wyszło na to, że ciąża wg USG młodsza aż o 10 dni niż wg OM. Nie martw się, bejbe nadrobi powoli :) Ja mam po jutrze wizytę, mogę Ci napisać co i jak - myślę, że już różnica się zmniejszy gdzieś do tygodnia.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez jest mniejszy,nawet nie zmierzył,bo mowil,ze za maly,ale wcale się nie przejelam:) owulacja byla później i dlatego:) U Ciebie tez na pewno:)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo mam że dziecko jest mniejsze niż mówią statystyki więc nie ma co się przejmować. Ważne żeby rozwijało się w odpowiednim tempie i przybierało na wadze :)

    polkosia lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 6 marca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak wyżej.. bobo nadrobi albo ciąża jest młodsza. Zagnieżdżenie mogło nastąpić później a na początku groszek zmienia się każdego dnia i rosnie bardzo szybko :-) wszystko jest ok...zostaw to naturze i wypoczywaj, jedz zdrowo i się nie denerwuj

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 8 marca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiadomo kiedy doszło do zapłodnienia dlatego też okres porodowy to okres dwa tygodnie przed i po terminie porodu:)

    Posłuchaj naszych rad i ciesz się ciążą:)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 10 marca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i okazało się ze Niepotrzebnie panikowalam gdyż wszystko jest ok. Maleństwo rośnie tyle że jest Młodsze o 7 dni :-)

  • Edycia204 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 10 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super :)

    hchy3e3kxyb1ircx.png
    28.07.2014-- Aniołek --12 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ