Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywny test w 10 tygodniu
Odpowiedz

Negatywny test w 10 tygodniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od zeszłej środy jestem mocno chora. Brałam syrop i trochę paracetamolu, a od poniedziałku jestem na antybiotyku, bo miałam infekcję bakteryjną dróg oddechowych (oczywiście lekarzowi powiedziałam, że jestem w ciąży). Ale odkąd jestem chora w ogóle nie czuje się w ciąży, schudłam 1,5kg i wszystkie objawy mi się pochowały (nie miałam ich dużo, bo właściwie tylko wzdęcia, mdłości i senność). Senna jestem cały czas, ale to też może być od choroby i też jest mi niedobrze na myśl o większości jedzenia, ale jednak trochę się martwię. Postanowiłam się uspokoić testem ciążowym i wyszedł negatywny :( Czy możliwe, że wyniki są złe przez chorobę i antybiotyk? Wizytę mam dopiero na koniec marca :(

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 11 marca 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy byłaś u lekarza? robiłaś bete na początku ciąży i test? Test powinien być pozytywny w 10 tyg.

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 11 marca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam test w 4 i 5 lub 6 tyg. Kreski były jasne, ale były. Bety nie robiłam. U lekarza byłam 3 razy, wszystko było dobrze, maluch prawidłowej wielkości, OK bicie serca. Miałam plamienia na początku, ale biorę duphaston i jest OK. Ostatni raz byłam w 7+ tygodniu. Teraz idę dopiero 29.03, ale wbiłam się prywatnie we wtorek, bo powiedziałam pani położnej (która rejestruje), że te objawy mam słabsze i byłam chora i test negatywny, to mnie zapisała chociaż powiedziała, że powinnam się cieszyć, że objawów nie mam, że test domowy pokazuje we wczesnej ciąży i że potem różnie bywa, a jakbym straciła to bym miała krwawienie... ale boję się, że coś jest nie tak :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2016, 13:34

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 11 marca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że się umówiłaś. Ewentualnie możesz sprawdzić poziom bety (nie przyrosty) tylko czy dalej jest b. wysoka. To tylko w przypadku, jesli możesz nie wytrzymać do wizyty (ja wiem, że bym oszalała).
    Dmuchaj na zimne, to w końcu dzieciątko.

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 11 marca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam drugi i pozytywny.. o.O

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 11 marca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może był wadliwy?

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, do lekarza i tak pójdę, ale będę spokojniejsza chociaż do wtorku.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ