X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr niewidzialny pęcherzyk
Odpowiedz

niewidzialny pęcherzyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 7 września 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kobietki pomocy . Zawsze mam regularne okresy co do dnia , teraz spóznia mi się 5 dzień . Zrobiłam 3 testy ciążowe , każdy z innej firmy i każdy wyszedł pozytywny . Dwie grube kreski chwile po wykonaniu testu . Poszłam do ginekologa i endometrium jest pogrubione ale nie widać pęcherzyka . Idę jutro na badania z krwi . Kiedy widać pęcherzyk ? Czy może sie okazać że to fałszywy alarm ?

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 7 września 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia0727 wrote:
    Kochane kobietki pomocy . Zawsze mam regularne okresy co do dnia , teraz spóznia mi się 5 dzień . Zrobiłam 3 testy ciążowe , każdy z innej firmy i każdy wyszedł pozytywny . Dwie grube kreski chwile po wykonaniu testu . Poszłam do ginekologa i endometrium jest pogrubione ale nie widać pęcherzyka . Idę jutro na badania z krwi . Kiedy widać pęcherzyk ? Czy może sie okazać że to fałszywy alarm ?

    Za wcześnie na pęcherzyk :) Idź jutro na betę i powtórz ja po 48h, wtedy będziemy coś wiedzieć :)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 7 września 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochana :)

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 7 września 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia0727 wrote:
    Dzięki kochana :)

    Rozumiem doskonale Twoje zmartwienia. Sama jest w 4t. W piątek idę na kolejną betę a 15 września wizyta, mam nadzieję, że już coś zobaczę ;)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 7 września 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Rozumiem doskonale Twoje zmartwienia. Sama jest w 4t. W piątek idę na kolejną betę a 15 września wizyta, mam nadzieję, że już coś zobaczę ;)



    Bede trzymać kciuki ;)

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 7 września 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia spokojnie :) najwcześniej widać cokolwiek na USG w 5/6 tygodniu. Teraz najlepiej sprawdzić przyrost bety i spokojnie czekać na kolejną wizytę u lekarza. Wszystko zależy też od sprzętu, ale zwykle beta na poziomie ok 1000 i powyżej daje jakiś obraz na USG. Trzy pozytywne testy to już i tak powód do gratulacji :)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 7 września 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wcześnie i to bardzo :)na usg idź w 8 tc jeśli nic się nie będzie działo. Zobaczysz serduszko.

    FITop1.png
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 8 września 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron  15,70
    Beta hcg 1754,58 dzisiejsze wyniki

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 8 września 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik bety nie pozostawia złudzeń, jesteś w ciąży :) sprawdź przyrost po 48 h i spokojnie czekaj na kolejne USG :)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 12 września 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyscy mnie w otoczeniu straszą że powinno byc widać... trochę bardziej ufam jednak doświadczonym osoba... ale i tak się martwię. Zgłasza że boli mnie brzuch jak na okres ... ale beta ładnie rośnie:)

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 12 września 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzałaś przyrost na kalkulatorze? Jeśli beta ładnie rośnie to znaczy, że na najbliższej wizycie zobaczysz już wszystko co trzeba, no może poza serduszkiem, bo nie zawsze pokazuje się tak szybko, zależy kiedy pójdziesz. Jeśli mocno się niepokoisz to może idź na prywatne USG? Strach i stres bywa czasem gorszy dla malucha :) kiedy masz wizytę? Koniecznie powiedz lekarzowi o bólu brzucha, progesteron też nie jest za wysoki możliwe, że zaleci Ci luteinę albo duphaston.

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 19 września 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alciak wrote:
    Sprawdzałaś przyrost na kalkulatorze? Jeśli beta ładnie rośnie to znaczy, że na najbliższej wizycie zobaczysz już wszystko co trzeba, no może poza serduszkiem, bo nie zawsze pokazuje się tak szybko, zależy kiedy pójdziesz. Jeśli mocno się niepokoisz to może idź na prywatne USG? Strach i stres bywa czasem gorszy dla malucha :) kiedy masz wizytę? Koniecznie powiedz lekarzowi o bólu brzucha, progesteron też nie jest za wysoki możliwe, że zaleci Ci luteinę albo duphaston.


    Progesteron po 48 h ładnie się poprawił . Już byłam u lekarza widać pęcherzyk i jest wSzyszko w porządku :)

    alciak, Bella_Bella lubią tę wiadomość

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ