X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niskie wartości bety
Odpowiedz

Niskie wartości bety

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Opuncja54 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 23 września 2021, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czy którejś z was beta rosła z niskich wartości i wszystko było ok? U mnie dzisiaj termin miesiączki - robiłam badanie i wyszło tylko 39,4.

    W poprzedniej zdrowej ciąży miałam dosyć wysokie wartości bety dlatego się martwię. W styczniu też przeszłam jedną ciążę biochemiczną, ale wtedy miałam betę 13,4.

    Boję się czy to nie za niski poziom i mam już stres... Oczywiście w sobotę pojadę powtórzyć badanie.

  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 23 września 2021, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejszy jest przyrost przynajmniej 66% po 48 h :). Od jakiej bety zaczynasz nie jest ważne. W szczególności że to bardzo wczesnie bo w terminie miesiączki :)

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Opuncja54 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 24 września 2021, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :) też tak staram się sobie tłumaczyć, ale ten strach gdzieś tam siedzi bo mojej sytuacji ze stycznia. Jutro powtórzę betę, mam nadzieję że przyrost będzie dobry.

  • Opuncja54 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 27 września 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik po 48h to 109, czyli przyrost o 168,2% to chyba dobrze prawda? Progesteron chyba też ok? Jest na poziomie 26,8.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ