Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciąży a płeć dziecka
Odpowiedz

Objawy ciąży a płeć dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie mamy, wiem, że 100% pewność co do płci dziecka jest dopiero przy porodzie, ale może już obecne mamusie podzielą się swoimi objawami i samopoczuciem w ciąży, czy wyszedł chłopiec czy dziewczynka (i czy wyszło zgodnie z "przeczuciami" mamy) i może wyjdzie z tego jakiś wzór :) I nie chodzi mi o babcine mądrości, typu że jak cera brzydka to córa (chyba, że faktycznie się to wam sprawdziło ;) może są jakieś mamy, które mają parkę to w ogóle super

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2016, 20:26

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do 20 tc najchętniej jadłabym cebulę i mięso, cera i samopoczucie super. I będzie podobno dziewczynka,wiec babcine mądrości można między bajki włożyć ;)

  • Aanka29 Przyjaciółka
    Postów: 93 25

    Wysłany: 21 marca 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży z córeczką wyglądałam promiennie,świetna cera i geste włosy, słodycze mogłyby dla mnie nie istnieć. Każdy mówił ze na bank bedzie chłopak a jak od poczatku czułam że to bedzie dziewuszka. Tym bardziej że kochaliśmy sie zaraz po miesiączce i potem mąż pojechał...ta ciąża jest zupełnie inna, cera popsuta, włoay rzadkie, słodkie dosłownie pochłaniam a i celowaliśmy w chłopca bo kochaliśmy się w owulację i dzień po ale co z tego wyjdzie to nnie wiem:-) intuicja mi podpowiada że to synek ale może to podświadomie sobie wmówiłam bo bardzo pragnę mieć parkę:-) ale z drugiej córci też się szalenie ucieszę

    hchys65g1ies69s4.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze... to ja mam cerę do dupy, włosy mi lecą, muszę myć codziennie bo tak się przetłuszczają, ale na słodkie nie mam w ogóle apetytu... hmmm... to co to będzie? :P A kochaliśmy się dzień przed i dzień po owulacji. Przynajmniej tak mi się wydaje...

  • Aanka29 Przyjaciółka
    Postów: 93 25

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no wiadomo ze te wszystkie objawy trzeba traktować z przymrużeniem oka. Z owulacja tez różnie bywa bo to co jest nam pasane na górze to trudno przewidzieć ale można sobie delikatnie dopomóc tym co do tej pory sie na ogół sprawdza. Wiadomo ze nie kazdemu ale z mojego otoczenia znam 15 mam ktore obliczaly termin owulacji aby powiekszyc szanse na daną płeć i im sie to udało. Tak wiec postanowiłam że też spróbuje :-) a mysle zs wiekszosc kobiet w podswiadomosci czuje co nosi pod sercem, czasem słusznie myśli a czasem sie pomylil

    hchys65g1ies69s4.png[/url]
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 22 marca 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja z babcinych mądrości to też wszystko po trochu, bo raz mam ochotę na słodkie, raz bardziej na konkret, cera i włosy OK, a na bokach śpię różnych ;) Czuję, że będzie córcia, ale to może dlatego, że bardzo bym chciała. Mąż za to podejrzewa, że chłopak (że będzie psikus odwrotnie do tego co bym chciała ja i cała rodzina). Oczywiście najważniejsze, żeby zdrowe. A kochaliśmy się i przed owulacją i chyba w trakcie, więc też nie wiadomo.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 22 marca 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to te wszystkie zależności objawów z płcią to pic na wodę. :) Jednej się sprawdzi, innej nie, czysty przypadek. :)

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ