Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pierwsza wizyta u ginekologa
Odpowiedz

Pierwsza wizyta u ginekologa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wiki121 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam u ginekologa. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 5 marca. Na zdjęciu usg pokazał się zarodek wielkości 6mm a to za mało jak na 7 tydzień ( lekarz mówił, że to 7 tydzień) Co jest nie tak? lekarz mówił tylko o zarodku. Na zdjęciu widać tylko małą,czarną plamkę. Czy są jakieś szanse na pozytywne rozwiązanie tej sytuacji? Czego się spodziewać?

  • Wiki121 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.photoblog.pl/aniucha121/174391607 tak wygląda zdjęcie usg :)

  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w piątek, OM miałam 4.marca (mam dłuższe cykle ok.30, 34 dni, różnie). Moje dzieciątko ma 3mm i lekarka powiedziała, że na tym etapie jest w porządku. Mówił coś o serduszku?

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • Wiki121 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie mówił, nawet tego nie sprawdzał... Mówił tylko,że zarodek jest za mały i że nie wiadomo jak to będzie. Idę jutro do innego ginekologa,ale trochę mnie martwi to, co powiedział.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ