X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienia przed okresem również w ciąży
Odpowiedz

Plamienia przed okresem również w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Heavenlyfire Nowa
    Postów: 6 1

    Wysłany: 15 maja 2023, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Potrzebuje informacji i wsparcia bo bardzo się stresuje.
    Staraliśmy się o dziecko od 5 miesięcy, byłam przekonana że coś jest ze mną nie tak bo od kilku miesięcy przed każdą miesiączką plamiłam, nawet 7 dni przed... owulacja potwierdzona w każdym cyklu odkąd się staraliśmy, progesteron 7dpo raz 22 a raz 19 przy normie do 15.
    Wszystkie podstawowe badania w normie.
    W tym cyklu 11po zobaczyłam blade kreski na dwóch testach, na szczęście na ten sam dzień byłam umówiona do ginekologa, który stwierdził że wszystko wygląda ciążowo ale lekkie plamienie jest. Dostałam progesteron 2x1. Wzięłam jedna wieczorem i rano pojechałam na badania, z których beta wyszła 65.9 a progesteron 33. Więc wszystko jest ok. A ja dziś 14po i plamie jeszcze bardziej, to takie wodniste brązowe uprawy. Dziś będę powtarzać bete po ponad 48h ale jestem w ogromnym stresie i zastanawiam się czy to plamienie oznacza tylko najgorsze. Jeśli któraś ma jakieś podobne doświadczenia to dajcie znać..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ