X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Poszukuje pilnej pomocy w sprawie ANA i encrtonu
Odpowiedz

Poszukuje pilnej pomocy w sprawie ANA i encrtonu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. jestem przerzona . jedna ciaze poroniłam w 8 tygodniu ciąży. Mam podwyższone ANA. Moje leki teraz to acard encorton i heparyna w zastrzykach. jestem juz co prawda w 13 tygodniu ciazy ale kurde ten encorton odstawilam juz w 11 tygodniu ciazy. tak mi kazal lekarz. brlam do 10 tygodnia 5 mg a potem odstawialam. z tego co czytam to tutaj dziewczyny biora do 20 tygodnia a ja tak krotko. boje sie ze przez to juz nie zoabce bjacego serduszka na usg 6 sierpnia. czy mm prawo sie obawiac????

    poooomocy
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 30 lipca 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co myśle ze nie masz się co martwić. Mi lekarz kazał brać encorton do 12 tygodnia ciąży po pozytywnym teście .

    palyna
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 31 lipca 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy od lekarza i od sytuacji danej osoby. Ja w piątek zacznę 20tc i nadal biorę 10mg encortonu. Ale moja ginka woli to utrzymac bo chorobe jelit mam wyciszona dzieki temu. A gdybym miała zaostrzenie to czekałaby mnie niezla jazda. Zobacze co zdecyduje dalej na wizycie 8 sierpnia.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ