X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Problemy z tarczycą w ciąży
Odpowiedz

Problemy z tarczycą w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lus1a Koleżanka
    Postów: 50 36

    Wysłany: 15 marca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje TSH 3,9, a FT 4 1,03 (normy 0,83-1,43) FT3 4,18 (normy 3,00-4,70). Jestem w 3tyg+3 dn. Byłam dziś u endokrynologa i przepisał mi lek Euthyrox 25, boję się że jest to za mała dawka ze względu na moje wysokie TSH. Lekarz mówił, że w ciąży nie jest najważniejsze TSH tylko FT4 i FT3, a ja mam je w normie, więc mówił że nie jest tak źle. Co myślicie o tej dawce? Nie powinna być wyższa? Dwie ciąże już poronilam więc trochę się obawiam😐

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ