X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Problemy ze snem
Odpowiedz

Problemy ze snem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania1985 Ekspertka
    Postów: 210 204

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, czy ktoras moze z Was ma problemy ze snem w 1 trymestrze. Aktualnie jestem w 9+5tc i od kilku dni nie moge wieczorem zasnac, leze do 2-3 w nocy. Jak zasne, to sie wybudzam. Troche to uciazliwe. Wczesniej zdarzalo mi sie wybudzac ze wzgledu na nocne mdlosci. Teraz mdlosci mam mniej, nie mecza w nocy, ale nie moge porzadnie sie wyspac. Juz zaczynam panikowac, czy nie zaszkodzi to dziecku.

    preg.png
  • TabliczkaCzekolady Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mogę spać w nocy .... :( Cały dom śpi a ja się kręcę w łóżku albo jem bo co tu robić.

  • Ania1985 Ekspertka
    Postów: 210 204

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TabliczkaCzekolady wrote:
    Ja też nie mogę spać w nocy .... :( Cały dom śpi a ja się kręcę w łóżku albo jem bo co tu robić.

    Wspolczuje! U mnie to samo, az zazdroszcze domownikom, ze tam smacznie spia.
    A dlugo juz tak masz? W ktorym tc jestes?

    preg.png
  • Nagini Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 15 tc i praktycznie od samego początku mam w nocy gorszy sen niż przed ciążą. Budzę się po kilka razy. Za to potem w ciągu dnia/wieczorem muszę zrobić sobie krótką drzemkę, oczy same mi się zamykają.

    Ania1985, TabliczkaCzekolady lubią tę wiadomość

  • TabliczkaCzekolady Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1985 wrote:
    Wspolczuje! U mnie to samo, az zazdroszcze domownikom, ze tam smacznie spia.
    A dlugo juz tak masz? W ktorym tc jestes?
    Ja 7tydzień. Od ok. tyg. mi ciężko się śpi w nocy . Jak już uda mi się zasnąć to kurde siku mnie obudzi i koniec snu 😁

    Ania1985 lubi tę wiadomość

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, na początku ciąży faktycznie miałam problemy ze snem,więc wychodzi na to,że to przypadłość wielu ciężarnych.

    Ania1985 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ