X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Prosze o pomoc. tymianek i podbiał w ciąży
Odpowiedz

Prosze o pomoc. tymianek i podbiał w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krótkie pytanie. jestem w 7 tygodiu ciąży, od paru dni lekko mnie bolało w gardle. plukalam gardlo solą ale potem mialam suchość w gardle. mialam w domu tabletki z tymiankiem i podbiałem i wybrałam dwie ostatnie tabletki . teraz przeczytałam że szkodzi w ciąży, chociaż nie wiem co wywołuje bo wszedzie pisza ze szkodza ale co dokladnie robi nikt nie wie. czy cos moglam zaszkodzic dziecku dwoma tabletkami? co szkodzi w tym calym tymianku i podbiale???

    pesymistka
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zaszkodzilas, nie wiem, jednak na przyszłość - jest linia leków Prenalen dla kobiet w ciąży. Sa tabletki na gardlo, syrop, jakis spray do nosa. Ja używałam ostatnio tabletek na.gardlo i syropu bo coś mnie brało, "leczenie" trwało trochę dłużej, wypilam całą butelke syropu, prawie cale opakowanie tabletek, ale juz jest ok. A są bezpieczne w ciąży :)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ