X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Silne bóle głowy I trymestr
Odpowiedz

Silne bóle głowy I trymestr

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szczescie Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 listopada 2020, 02:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy zmaga lub zmagał się z silnymi migrenami w ciąży? Czy zazywaliscie paracetamol? U mnie ból podbrzusza i bóle głowy. .

  • Abilify05 Autorytet
    Postów: 1910 664

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie wczesna ciąża, dowiedziałam się wczoraj, ale od 3 dni mam bóle głowy, nie mogę przez to zasnąć. Na razie nic nie łykam, przechodzi czasem samo. Paracetamol niby można w ciąży.

    Starania od 09.2018
    💗31 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G heterozygotyczny i MTHFR_677C>T homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020-1 IUI❌| 11.2020-2 IUI💪 10 t.c.-<3 przestało bić | 03.2021-3 IUI❌| 04.2021-4 IUI💪
    06.2024 naturalny cud ❤️
    I beta 13 - II beta 38 - III beta 115
    progesteron 30
    preg.png
  • patryka Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 8 lipca 2021, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również mam bóle głowy i miałam w poprzedniej ciąży w 1 trymestrze. Jakoś się przemeczylam, szlam spać i było nawet znośnie. Jednak teraz mając już jedno dziecko, nie pójdę spać w środku dnia. Czy można brać paracetamol w 1 trymestrze ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ