X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Usg genetyczne. prosze o porade
Odpowiedz

Usg genetyczne. prosze o porade

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za rade. nie czuje sie przy nim bezpieczna, bo np usg dostalam bez opisu, nie wiem jakie tetno ma moje dziecko w sumie.....karta ciazy jest wypelniona chaotycznie chyba ze to ja jestem przewrazliwiona. wlasnie o niej duzo slyszalam. wiem ze przyjmuje w allmedzie. ale moze jutro podjade do szpitala madurowicza i zapytam czy bym panstwowo sie nie dostala do niej

    pesymistka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    https://fetalmedicine.org/lists/map/certified/NT - klikasz na mapce Poland i szukasz nazwiska lekarza

    Dzięki :)

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pesymistka wrote:
    dziekuje za rade. nie czuje sie przy nim bezpieczna, bo np usg dostalam bez opisu, nie wiem jakie tetno ma moje dziecko w sumie.....karta ciazy jest wypelniona chaotycznie chyba ze to ja jestem przewrazliwiona. wlasnie o niej duzo slyszalam. wiem ze przyjmuje w allmedzie. ale moze jutro podjade do szpitala madurowicza i zapytam czy bym panstwowo sie nie dostala do niej
    Tak dokladnie, w all medzie tez.

    2 razy (jak moja ginekolog byla na urlopie) bylam u Barbary Majas Ogorek z all medu wlasnie i tez bardzo fajna kobitka. W gabinecie ma super sprzet. Jak w 36tc bylam u niej na ostatnim usg to dzidzius wygladal identycznie jak sie urodzil, bylam w szoku :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Masz juz karte ciazy? lekarz wpisze ci kazda wizyte, wiec nie musisz sie martwic. W karcie ciazy bedziesz miala udowodnione. Poza tym lekarza prowadzcego mozesz zmienic na kazdym etapie ciazy.


    Tak mam juz karte ciazy . wypelniona ze ylam na wizycie w 9 tygodniu ciazy, chcoiaz bylam wczesniej juz no ale to chba chodzilo o potwierdzona ciaze. badania wypisane te pierwsze ktore sie robi. Nie wiedzialam ze moze do jednej katy wpisywac sie kilku lekarzy. myslalam ze kazdy zaklada swoja ale dziekuje za informacje w takim razie. bo wlasnie przeciez nie zawsze lekarz odpowiada i bez sensu sie z nim meczyc 9 mesiecy

    pesymistka
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Tak dokladnie, w all medzie tez.

    2 razy (jak moja ginekolog byla na urlopie) bylam u Barbary Majas Ogorek z all medu wlasnie i tez bardzo fajna kobitka. W gabinecie ma super sprzet. Jak w 36tc bylam u niej na ostatnim usg to dzidzius wygladal identycznie jak sie urodzil, bylam w szoku :)


    jak dowiedzialam sie o ciazy to zapisalam sie na nfz do doktora makowskiego bo tylko on i jeszcze Pani Maja przyjmuje na nfz ale odwolalam bo poszlam do Doktora Pietrzaka poniewaz wiedzialam ze on nie zbada mnie reka, tylko zrobi us a tutaj badalam sie tego badania (uraz po ostatnim badaniu w ciazy gdzie poronilam po tym badaniu) musze jutro sie rpzejsc do allmedu i dopytac jak to wyglada u tej Pani doktor bo najpierw moge isc prywatnie a potem najwyzej na nfz

    pesymistka
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pesymistka wrote:
    Tak mam juz karte ciazy . wypelniona ze ylam na wizycie w 9 tygodniu ciazy, chcoiaz bylam wczesniej juz no ale to chba chodzilo o potwierdzona ciaze. badania wypisane te pierwsze ktore sie robi. Nie wiedzialam ze moze do jednej katy wpisywac sie kilku lekarzy. myslalam ze kazdy zaklada swoja ale dziekuje za informacje w takim razie. bo wlasnie przeciez nie zawsze lekarz odpowiada i bez sensu sie z nim meczyc 9 mesiecy
    nie co ty, karta jest jedna, to jest bardzo wazny dokument z przebiegu Twojej ciazy, gdybys trafila do szpitala to sie nia poslugujesz, albo jak zgubisz badania np, to wszystko jest w karcie :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pesymistka wrote:
    jak dowiedzialam sie o ciazy to zapisalam sie na nfz do doktora makowskiego bo tylko on i jeszcze Pani Maja przyjmuje na nfz ale odwolalam bo poszlam do Doktora Pietrzaka poniewaz wiedzialam ze on nie zbada mnie reka, tylko zrobi us a tutaj badalam sie tego badania (uraz po ostatnim badaniu w ciazy gdzie poronilam po tym badaniu) musze jutro sie rpzejsc do allmedu i dopytac jak to wyglada u tej Pani doktor bo najpierw moge isc prywatnie a potem najwyzej na nfz
    Makowski tez ma dobre opinie. Na 1 wizycie na potwierdzenie ciazy bylam u Cieslaka ale nie zrobil na mnie dobrego wrazenia.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja o cieslaku tez nie slyszalam dobrych opnii

    pesymistka
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Kowalskiej-Tłokinskiej, ma prywatny gabinet w Aleksandrowie a oprócz tego przyjmuje w Medeorze.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki wielkie. tez zastanawialam sie nad Medeorem

    pesymistka
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 3 lipca 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pesymistka, może nie w temacie ale odnośnie tego co pisałaś o zwolnieniu z pracy - rozumiem, że zostałaś zwolniona zanim zaszłaś w ciążę? Bo w ciąży pracodawca nie może Cię od tak zwolnić, no chyba że dyscyplinarnie.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ