X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Usg potwierdzające ciąże
Odpowiedz

Usg potwierdzające ciąże

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewann Koleżanka
    Postów: 78 8

    Wysłany: 17 lutego 2022, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , w którym tygodniu i przy jakiej bhcg udało się potwierdzić ciąże na usg ?

    Wczoraj na usg 5 tydzień i niska beta bo tylko 112( przyrost z 45.6 po dwóch dniach ) lekarz nie zobaczył na usg ani pęcherzyka ani nawet cialka żółtego i strasznie się martwię a już 2 poronienia za mną 😒

  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 17 lutego 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dokładnie 5t 1d kiedy był widoczny pęcherzyk ciążowy, beta tego dnia wynosiła ok 3600. Podobno pęcherzyk ciążowy można uwidocznić gdy beta przekracza 1000

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2022, 10:30

    Annaa lubi tę wiadomość

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • ewann Koleżanka
    Postów: 78 8

    Wysłany: 17 lutego 2022, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem umówiona na powtórne usg w następna środę , mam nadzieje ze do tego czasu beta urośnie na tyle żeby był widoczny pęcherzyk 😏

  • 3 ciążą Autorytet
    Postów: 368 246

    Wysłany: 23 lutego 2022, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swann daj zac po wizycie oki
    Trzymam kciuki.

    Córka 2015r. Córka 2018r. Styczeń 2022r. Ciąża pozamaciczna (usunięcie jajowodu) Wrzesień 2022r. poronienie
    age.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 11 marca 2022, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey
    Ja byłam 3 marca na wizycie beta wynosiła 638 i był widoczny już pęcherzyk lekarz kazał przyjść za 2 tyg mówił że powinno być już 💙 zobaczymy

    7b0f9c1e19.png
  • Anetarcla Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 29 marca 2022, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Dołączam do Was :)
    U mnie dopiero początki początków, ale wyczekana ciąża:)
    Pierwsze beta hcg zrobilam juz przed spodziewana @. Pierwszy wynik 6,2. O jaka to była radość!
    Kolejne wyniki 27,5. Następnie 93,5. Według OM to 4 tydzień+2 dzien. Oczywiście nie wytrzymałam i pobieglam od razu na wizytę. Oczywiście USG jeszcze nic nie pokazało, kolejna wizyta 11.04. I jak tyle wytrwac? Dziewczyny, jak sobie radzicie z tym całym wyczekiwaniem? Czy za te 2 tyg już mogę liczyć, ze cos zobaczę? Kolejne beta hcg mam zrobić przed samą wizytą w odstępach 48h,ale chyba oszaleję do tego czasu!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ