X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wczesne objawy ciąży
Odpowiedz

Wczesne objawy ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka90 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie miałyście wczesne objawy ciąży ? 🥰😌

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, to zależy, w dwóch poprzednich ciążach nie miałam żadnych objawów, oprócz braku miesiaczki, w trzeciej bóle podbrzusza,czasem dość silne, Bardzo tkliwe,wręcz rozpalone piersi. Niestety ta ciaza okazała się pustym jajem płodowym.

  • Niezapominajka90 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue1991 przykro mi :( ja właśnie od około półtora tygodnia mam bóle podbrzusza jak na @ do tego doszło kłucie lewego jajnika. Czasami mam zawroty głowy, bóle głowy i katar. Nie wiem czy to mogą być objawy ciąży. @ mam mieć dopiero za 6 dni więc to dziwne że tyle czasu wcześniej mam bóle przypominające menstruacyjne

  • Ola0002 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsze pojawiły się dopiero po terminie miesiączki, głównie senność, było też ciągnięcie w pachwinach i ból sutkow przy dotyku

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka90 wrote:
    Blue1991 przykro mi :( ja właśnie od około półtora tygodnia mam bóle podbrzusza jak na @ do tego doszło kłucie lewego jajnika. Czasami mam zawroty głowy, bóle głowy i katar. Nie wiem czy to mogą być objawy ciąży. @ mam mieć dopiero za 6 dni więc to dziwne że tyle czasu wcześniej mam bóle przypominające menstruacyjne

    Objawy, które opisujesz mogą być wczesnymi objawami ciąży, ale mogą być też objawami nadchodzącej miesiączki. Najlepiej poczekać cierpliwie do terminu miesiączki i zrobić test.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ