Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr wpływ luteiny na cytologię
Odpowiedz

wpływ luteiny na cytologię

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny przy nastepnej wizycie mam miec robiona cytologie, ale dostałam tez luteinę dopochwowo 2x1 50mg i teraz sie zastanawiam czy branie tych tabletek ma jakis wplyw na cytologię ?
    powinnam odstawic na czas badań...lekarz nic mi nie powiedział

  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w dzień badania nie wzięłam rano tabletki tylko dopiero po badaniu ale u lekarza byłam rano. U mnie cytologia i tak nie wyszła bo miałam grzybicę także w sumie nie wiem czy luteina jakoś zmienia wynik ;)

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ