Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wymioty w ciąży
Odpowiedz

Wymioty w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Weronika98 Znajoma
    Postów: 28 0

    Wysłany: 18 lipca, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Jestem w 7 tyg + 2

    Ogólnie zawsze miałam duży apetyt. Od tygodnia jestem bardzo wybredna. Od tygodnia również mam mdłości - które trwają cały dzień.

    Przedwczoraj pojawiły się wymioty. Nie są one bardzo obfite, natomiast pojawiają się o różnych porach dnia.

    Czy to jest normalne, że nie występują tylko i wyłącznie rano?

  • an Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 18 lipca, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poranne mdłości są mitem. Występują one przez cały dzień. Natomiast często rano są one po prostu najsilniejsze, stąd taki mit :)

    Weronika98 lubi tę wiadomość

  • Weronika98 Znajoma
    Postów: 28 0

    Wysłany: 18 lipca, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an wrote:
    Poranne mdłości są mitem. Występują one przez cały dzień. Natomiast często rano są one po prostu najsilniejsze, stąd taki mit :)

    Dziękuję ☺️

  • Bergamotka_8 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 19 lipca, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dokładnie to samo. Męczy mnie od rana do wieczora. Ostatnio na wizycie u ginekologa o tym wspomniałam i dalamki receptę na Navatil. Nie wiem jaki jest odpowiednik tego leku w Polsce. W końcu mogę normalnie funkcjonować... . A tak to miałam wrażenie, że wszystko co jem zalega mi w żołądku i nie chce się trawić.

    Weronika98 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Yowelin Przyjaciółka
    Postów: 88 130

    Wysłany: 19 lipca, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Polsce jest lek Xonvea na receptę. U mnie się mdłości pogarszają na wieczór więc zgadzam się, że ich poranność to mit.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca, 14:27

    Weronika98 lubi tę wiadomość

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Idealna laktacja - kiedy, jak powstaje mleko i dlaczego warto kupić laktator?

Czy idealna laktacja istnieje? Tak! Ale czasami wymaga wsparcia. Są kobiety, dla których karmienie piersią jest zupełnie bezproblemowe. Wiele jednak świeżo upieczonych mam zmaga się z  problemami na początku swojej drogi laktacyjnej: zbyt mała produkcja pokarmu, nieefektywne ssanie przez dziecko, trudności z przystawianiem... O ile trudności z przystawieniem warto skonsultować z położną lub doradczynią, to problem ze zbyt małą ilością pokarmu można rozwiązać samodzielnie, wspomagając się laktatorem. O idealnej laktacji - kiedy i jak powstaje mleko w piersiach oraz czy warto kupić laktator i na co zwrócić uwagę przy wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ