X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr żylaki powrózka nasiennego
Odpowiedz

żylaki powrózka nasiennego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klarciaa Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 1 listopada 2020, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    U mojego M wykryli żylaczki plus za dużo leukocytów reszta wyników nie jest zła.
    Lekarz powiedział żeby wstrzymać się z operacją bo po niej może być gorzej.
    Mimo jego przypadłości po paru miesiącach starań udało nam się zajść w ciąże.
    Narazie wszystko przebiega dobrze.
    Ale mam panicznym lęk że, przez jego przypadłość dziecko urodzi się chore lub poronię. Czy któraś z was miała podobną historię? Potrzebuje słów otuchy.

    0d1ys65g9okw1k49.png
  • Forumowiczka Ekspertka
    Postów: 193 85

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem u Twojego męża nie wpływa na rozwój dziecka ani przebieg ciąży. Przyczynia się natomiast do problemów z zajęciem w ciążę, więc super że Wam się tak szybko udało ;)

    p19udqk3gr1pblu2.png
  • Lejdi.Mi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 lutego 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Czy żylaki powrózka nasiennego można leczyć tylko i wyłącznie zabiegowo? Czy takie ogólne środki na żylaki, jak chociażby https://biocity.pl/varicorin/ mogą być pomocne w eliminacji tego problemu?

    Niestety, terminy są takie jakie są, a prywatnie zabieg to koszt rzędu 4000-6000 złotych, na co niestety nie mogę sobie pozwolić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2021, 12:51

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak wybrać fotelik samochodowy?

Kompletując wyprawkę dla noworodka, wielu rodziców staje przed wyborem fotelika samochodowego. Wybór jest ogromny, przez co decyzja o wyborze właściwego fotelika jest często bardzo trudna. Na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając fotelik? Czy fotelik powinien być dopasowany do konkretnego modelu samochodu? Dlaczego warto zdecydować się na fotelik z systemem mocowania ISOFIX?

CZYTAJ WIĘCEJ