X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr 20 t.c. przestalam czuc ruchy dziecka
Odpowiedz

20 t.c. przestalam czuc ruchy dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Strasznie się denerwuję, bo jakieś 2 tyg temu zaczęłam czuć ruchy dziecka, praktycznie codziennie wieczór mi sie wierciło w brzuchu. Jednak od paru dni nic nie czuję :( usg mam w przyszły czwartek, ale nie wiem czy doczekam tyle. Czy możliwe jest, że wszystko w porządku? Że dziecko.inaczej sie ułożyło i dlatego go nie czuję? Zaczynam wariować...

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Na pewno wszystko w porządku, dzidzia po prostu ma jeszcze dużo miejsca i "siedzi" sobie gdzieś z tyłu brzucha gdzie rusza się jak zwykle. Nie panikuj, wcześnie poczułaś ruchy dziecka i na tym etapie wcale nie musisz czuć ich codziennie. Uśmiech :))

    boo123 lubi tę wiadomość

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie mogło się po prostu ułożyć inaczej, ale i tak na Twoim miejscu, dla własnego spokoju, spróbowałabym dostać się do lekarza.
    Nie mniej jednak połóż się może na plecach i delikatnie po uciskaj brzuch (np. tak jak głowica usg dotyka), może zaczniesz coś czuć?
    Moja długo miała tak, że ruszała się tylko rano i wieczorem i wcale nie było tego jakoś mega dobrze czuć, a miewała też dni przerwy. Spróbuj dotykania, a jak nic się nie zmieni, dla pewności pojedź gdzieś na USG.

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 18 marca 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja uaktywnia się głównie wieczorami. Zjedz czekoladę, połóż i wsłuchaj w organizm.
    Jesli się martwisz, to nie czekaj!
    Na szybko do lekarza, niech sprawdzi, czy wszystko ok. Twój stres dzidzi nie pomoże.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 20:24

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 19 marca 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Dziś cos mnie brzuch pobolewa z jednej strony, ale nie jestem pewna czy to dziecko mi cos uciska. Zaraz się położę i spróbuję zachęcić dzidzię do ruchów. Jeśli nic sie nie zmieni do poniedziałku to lecę do lekarza.

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz takze zglosic sie do swojej poloznej lub do najblizszej przychodni - powinni miec tam doppler, ktory pozwolilby uslyszec tetno dziecka. Zapewne niepotrzebnie sie denerwujesz, ale dla Twojego spokoju mozesz zglosic sie do swojej poradni i zapytac :)

    85999n73ze96h91v.png
  • YenneferVengerberg Nowa
    Postów: 4 10

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze jest jeszcze za wczesnie abys regularnie czula ruchy dziecka. Po prostu sie inaczej ulozylo. Ja tez wczoraj zupelnie malej nie czulam, a dzisiaj od rana jest dyskoteka.

    Yennefer
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ