X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Coraz słabsze ruchy dziecka.
Odpowiedz

Coraz słabsze ruchy dziecka.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 26 marca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruchy zaczęłam czuć w 17 tygodniu. W 18 i 19 brykala już naprawdę fajnie całkiem wyraźnie to czułam. Potem w 20 tygodniu było już troszkę słabiej. W 21 tygodniu miałam usg wszystko było dobrze lekarz powiedział że może kopie w stronę kręgosłupa i w tedy nie czuje. Jest 23 tydzień i ja coraz mniej czuje te ruchy . Czuje że się rusza Ale tak baaaardzo delikatnie że kiedy porwnam 19 tydzień a 23 to nie mogę w to uwierzyć że tak to oslablo. Ktoś ma takie doświadczenia ?

    klz9h371w1o7q62n.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1198

    Wysłany: 26 marca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To normalne - na tym etapie ciąży co Ty miałam tak, że jednego dnia czułam ruchy, a kolejne dwa już nic - zero. Regularnie ruchy dziecka powinno się czuć od skończonego 28 tygodnia - do tego czasu dziecko ma po prostu tak dużo miejsca w środku i jest na tyle małe, że może się ruszać nie dotykając Twoich narządów.

    klaudia382 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 26 marca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie to właśnie tłumaczę . Ale już prawie 3 tygodnie te ruchy są takie prawie niewyczuwalne. W środę mam usg wspomne o tym.

    klz9h371w1o7q62n.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1198

    Wysłany: 26 marca 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia382 wrote:
    Tak sobie to właśnie tłumaczę . Ale już prawie 3 tygodnie te ruchy są takie prawie niewyczuwalne. W środę mam usg wspomne o tym.

    Wystarczy, że dzieciak się obróci - ja najgorzej czułam ruchy jak mały był nogami do dołu, za to jak się obrócił głową w dół to wtedy czułam dobrze bo kopał mnie pod żebrami. A na Twoim etapie ciąży to maluch się obraca co kilka dni i tak będzie pewnie do 35 tygodnia. Ja jestem w 31 tygodniu i teraz mały jest głową w dół, a tydzień temu był nogami w dole. Tak to po prostu jest, ja regularne ruchy malucha czuję tak naprawdę od skończonego 29 tygodnia.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 27 marca 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Klucha ma ciche dni, ale jak popukam w brzuch to odpowie :). Nie martw się, ważne, że coś tam czujesz. U mnie przed połówkowym (22t) była straszna cisza, okazało się, że mała ma nogi na głowie :D.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też tak mam Kilka dni już się cieszyłam bo dzidzia fikała i pukała jak się położyłam w 18 TC a w 19 kilka dni nic Ehh czekam dalej

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ