Nieudane IVF? Czas na nowy plan.

Zatrzymaj się zanim spróbujesz kolejny raz. Zyskaj ekspercką analizę dotychczasowego leczenia i konkretne zalecenia. Wróć silniejsza.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Jednorazowy kisielowy glut
Odpowiedz

Jednorazowy kisielowy glut

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Afalvia Przyjaciółka
    Postów: 95 270

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Dzis podczas załatwiania się w toalecie podczas podcierania przykleił mi się kisielowaty glut przezroczysty tak jakbym niecała łyżkę kisielu nałożyła. Mocno rozciągliwy. Wczoraj wieczorem odbyłam stosunek. Dziś 14 TC. Możliwe takie coś czy się martwić? Jutro mam wizytę planowana

  • Paulinaaa_ Ekspertka
    Postów: 205 689

    Wysłany: 2 stycznia 2025, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! I co powiedział lekarz? Miałam ostatnio podobną sytuację

    age.png
  • Afalvia Przyjaciółka
    Postów: 95 270

    Wysłany: 5 stycznia 2025, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko ok, nic się nie dzieje. Szyjka w porządku

  • Po ciąży pozamacicznej Koleżanka
    Postów: 56 33

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Afalvia wrote:
    Czesc. Dzis podczas załatwiania się w toalecie podczas podcierania przykleił mi się kisielowaty glut przezroczysty tak jakbym niecała łyżkę kisielu nałożyła. Mocno rozciągliwy. Wczoraj wieczorem odbyłam stosunek. Dziś 14 TC. Możliwe takie coś czy się martwić? Jutro mam wizytę planowana

    Ja takie miałam w tym czasie co Ty i lekarz powiedział że to ok, fizjologicznie to jest w porządku nie ma się czym martwić :)

    14.03.2021 👧
    05.05.2024 ciąża pozamaciczna na prawym jajowodzie z jego usunięciem😥
    Po 3 miesiącach zielone światło na kolejne starania 👩‍❤️‍👨
    06.01.2025 dwie kreski 🤫
    Aktualnie 18 tydzień ciąży ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ