X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Kłucia
Odpowiedz

Kłucia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 24 maja 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Miewa któraś kłucia nad wysokością spojenia łonowego? Dziś mnie kłuje po prawej stronie... Takie wbijania szpilki.
    Nic poza tym mnie nie boli. Byłam kilka dni temu na wizycie ale te kłucia mnie zaniepokoiły.

  • _green.fox Nowa
    Postów: 8 0

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rownież miewam takie kłocia, raz z prawej raz z lewej strony. W tym tygodniu kłuje mnie rownież na wysokosci pępka. Byłam u lekarza i powiedział, ze to normalne i spowodowane to jest rosnąca macica. A ktory u Ciebie tydzien?

  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 26 maja 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tylko z prawej strony kłuje..
    Ja jestem w 18tyg a ty?;)

  • _green.fox Nowa
    Postów: 8 0

    Wysłany: 27 maja 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie, że to właśnie ta rosnąca macica ;) ale jesli sie martwisz to lepiej idz do lekarza. My zaczęliśmy wlasnie 20 tydzien ;)

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Od 17 tygodnia teraz coraz bardziej ;) Lekarz mówi, że normalka, bo wszystko rośnie i więzadła się rozciągają. Jak bardzo kłuje, to się położyć.
    Jeśli nie ma bólu jak na okres ani krwi, to wg niego nie mam się czym przejmować ;)
    Czuję te kłucia na wysokości pęcherza, koło pępka, takie właśnie wbijania szpili.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ