X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr koniec umowy zlecenie a l4
Odpowiedz

koniec umowy zlecenie a l4

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któraś z Was się będzie orientować w temacie... jestem na l4 i za miesiąc kończy mi się umowa zlecenie, w związku z tym pytanie co dalej z tym l4? czytałam, że dalej zwolnienie mam zanosić do zus, ale czy najpierw muszę ich jakoś poinformować, złożyć jakiś druk czy coś? no i co z nipem?
    Będę wdzięczna za pomoc:)

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam taki przypadek że kończyła mi się umowa i wylądowałam na L4, ale nie bylam w ciązy, wtedy jeszcze przez miesiąc płacił ZUS ,ale ja dostałam zwolnienie przed ukończeniem umowy.

    Najlepiej zadzwoń, bo za L4 dostaje się jeśli jest się ubezpieczonym, wiec sprawdź to w ZUS

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 16:46

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ