X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Wrocław -porodówka
Odpowiedz

Wrocław -porodówka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anans Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie z Wrocławia i Dolnego śląska bardzo proszę napiszcie o swoich doświadczeniach z porodu w szpitalach we Wrocławiu.Termin mam na maj 2018 .Interesują mnie świeże inf.tzn.Panie które rodziły ok.rok temu.pozdrawiam

    Anans
  • Zuuziia Autorytet
    Postów: 389 398

    Wysłany: 7 lutego 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam grupę na fb "Hallo gdzie rodzić- Wrocław?" Tam znajdziesz wszystko :)

    RusałkaPL lubi tę wiadomość

    oar89jcgknh04rvx.png
    25.07.2018 🦊

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ