X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Wrocław -porodówka
Odpowiedz

Wrocław -porodówka

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anans Debiutantka

Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie z Wrocławia i Dolnego śląska bardzo proszę napiszcie o swoich doświadczeniach z porodu w szpitalach we Wrocławiu.Termin mam na maj 2018 .Interesują mnie świeże inf.tzn.Panie które rodziły ok.rok temu.pozdrawiam

Anans
  • Zuuziia Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2018, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam grupę na fb "Hallo gdzie rodzić- Wrocław?" Tam znajdziesz wszystko :)

RusałkaPL lubi tę wiadomość

oar89jcgknh04rvx.png
    25.07.2018 🦊

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ