X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Wysoki puls 17 tydzień ciąży
Odpowiedz

Wysoki puls 17 tydzień ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 15 lutego 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was zauważyła u siebie tak wczesnie dusznosci i wysoki puls? Jeszcze nie dawno mój puls wynosił 65 uderzeń na minutę teraz jest to 95. Boję się żeby to nie zaszkodziło dziecku

    klz9h371w1o7q62n.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 lutego 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia382 wrote:
    Czy któraś z Was zauważyła u siebie tak wczesnie dusznosci i wysoki puls? Jeszcze nie dawno mój puls wynosił 65 uderzeń na minutę teraz jest to 95. Boję się żeby to nie zaszkodziło dziecku

    Mi niedawno podczas wizyty wybił 130-ale ja zawsze na wizyte mam takie walące serce-cóż emocje ;) i sie położna nie zdziwiła i mówiła ze tak moze byc bo serce teraz ma wiecej krwi do przepompowania ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 15 lutego 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój puls też wzrósł w ok 16tyg i rośnie dalej. Na ostatniej wizycie miałam 117 i położną powiedziała że pewnie za szybko szłam:P jak leżałam w szpitalu to pomiary pulsu i ciśnienia były kilka razy dziennie i zazwyczaj miałam koło 100 i było to ok. Jest w nas więcej krwi i serce musi przerobić więcej. Niebezpieczny jest wzrost ciśnienia krwi, ale na to lekarze też mają sposoby :) nie myśl o tym, wyluzuj, to i puls będzie niższy:)

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 15 lutego 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martwilabym się gdyby nie te dusznosci tak wielkie że nie mogę łapać oddech

    klz9h371w1o7q62n.png
  • Axana Autorytet
    Postów: 325 218

    Wysłany: 21 lutego 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie w ciąży to normalne, że puls wzrasta, bo wzrasta ilość krwi w krwioobiegu i serce musi więcej i szybciej pompować. Jeżeli przy pulsie 95 ciśnienie masz w normie, to raczej nie ma się czym martwić. Jeśli natomiast dochodzą duszności, to koniecznie skontaktuj się z lekarzem.

    atdcpiqv8drqss4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ