X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr bakterie w moczu przed porodem
Odpowiedz

bakterie w moczu przed porodem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • juju27 Przyjaciółka
    Postów: 76 37

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co o tym sądzicie, jestem juz dwa dni po terminie porodu, kontrolnie zrobiłam badania i w moczu wyszły bakterie norma do 385 a ja mam 1600, dodam że wszystkie inne parametry są w normie

  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyszły liczne bakterie i leukocyty...zrobiłam posiew-czysty więc ginekolog kazała mi jeść żurawinę i tyle...co też czynię :) tyle,że ty już widzę po terminie to musiałabyś zapytać ginekologa :)



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 18 marca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak miałam. po porodzie dostałam antybiotyk coś na amoxycylinie wiec mogłam karmić. dziecko zdrowe

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ