X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Fikanie maluszków
Odpowiedz

Fikanie maluszków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wasze maleństwa tez fikają tak mocno w brzuchu? Staram sie spać na lewym boku ale dzis jak sie klade na lewy mala od razu mnie kopie po lewej stronie brzucha wiem ze ma tam nóżki. Dzis sie obudziłam przez to bo lapie za brzuch a tam czuje wypiętą dosłownie jej czesc ciala:) chyba energiczna ta moja córcia choc czasem sie boje czy jej wygodnie w danej mojej pozycji...ale w brzuchu chyba im w kazdej pozie matki jest wygodnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2016, 08:11

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też jest szaleństwo, nie moge sie ułożyć do spania bo na bokach mnie kopie strasznie, a na plecach ciężko się oddycha. W dodatku też czuje jak leżę na lewym, że mi się tam wciska czymś :) i mam stracha, że go może podduszam albo uciskam tak? Ale to chyba raczej bezpiecznie tam w naszych brzuszkach mają :)Mam też pobudki w nocy i ok 6 rano. Ogólnie to mam obawy, że będzie nadpobudliwe dziecko ;)

  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kochana uspokoilas mnie:) dokladnie mam takie same mysli moze ja przygniotlam albo cos. Moja tez kopie glownie po bokach glownie lewy. Ale chyba powinnysmy sie cieszyc ze maluszki sa ruchliwe. Pozdrawiam:)

    MirelS lubi tę wiadomość

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ