X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Konto bankowe
Odpowiedz

Konto bankowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 271 56

    Wysłany: 14 października 2022, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki bank jest najlepszy do założęnia konta bankowego?

    W jakich macie konta i czy polecacie?

  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 14 października 2022, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem od niedawna w Alior Bank wypłaty z innych bankomatów są za darmo za darmo również prowadzenie rachunku. Mam blik co mi ułatwia życie. Jestem zadowolona jedyny minus to że nie mam go na miejscu zamieszkania.

    Nie wiem ile masz lat ale jesli jeszcze nie ukończyłaś 26 roku życia to polecam założenie konta studenckiego.
    https://www.konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php

    Konta takie mają najlepsze warunki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2022, 12:11

  • jasonn Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 października 2023, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwierz mi, to normalne, że decydujesz się odebrać pieniądze. W porządku, że nie robiłeś tego w przeszłości. W związku z tym chciałbym wspomnieć Szczegóły, gdzie będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej o aplikacji do ustawiania, co jest naprawdę wygodne. Jest wiele rzeczy, więc myślę, że będzie to dla ciebie interesujące.

  • sawak Koleżanka
    Postów: 66 2

    Wysłany: 8 listopada 2023, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ING jest super opcją, fajnie zorganizowane oszczędzanie, automatycznie robi też wykres na co poszły pieniądze.

    Przy założeniu konta we dwoje pamiętajcie: właściciel jest jeden, druga osoba jest pełnomocnikiem, która może mieć dostęp do konta bankowego.

    Daję tutaj również namiar na ranking kont osobistych

    Możńa porównać sobie tam obecne promocje w bankach na konta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2023, 08:26

  • Zorie Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 lipca, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas wolny jest dla mnie okazją nie tylko do wypoczynku, ale także do zarobienia pieniędzy. Niedawno postanowiłem spróbować zagrać w sloty Znalazłem tutaj szeroki wybór ekscytujących gier, które oprócz zabawy przynoszą także dobre bonusy finansowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca, 20:46

  • Zorie Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 sierpnia, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż mogę powiedzieć, nie mogę powiedzieć, że jestem wielkim fanem pożyczek. Oczywiście dla niektórych jest to interesujące, ale szczerze mówiąc, wydaje mi się, że ten temat już dawno przekroczył swój szczyt. Jednak zawsze znajduję inspirację w hobby związanym z hazardem. Ostatnio moją główną aktywnością jest obstawianie zakładów sportowych na oficjalną stronę Uwielbiam to, że jest to nie tylko ekscytujące, ale także pozwala w razie potrzeby zarobić dodatkowe pieniądze. Kto wie, może właśnie to pomoże mi ciekawie spędzić wolny czas?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ