X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr łożysko
Odpowiedz

łożysko

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 7 listopada 2014, 13:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, jestem w 26tc i wczoraj na badaniu lekarz napisał łozysko w II stopniu dojrzałości. Czy to nie za wcześnie na II stopień? Poza tym wszystko ok tj nie ma cech oddzielania, nie jest przodujące i przepływy ok.
  jak jest u was?

 • na_cik Ekspertka
  Postów: 218 86

  Wysłany: 7 listopada 2014, 21:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  II stopień łożyska najczęściej obserwuje się w III trymestrze,w sumie Tobie niewiele brakuje więc myślę,że to nie jest duże odchylenie o ile w ogóle.
  Mi nawet nie pisali stopnia łożyska po USG.

  f2wlclb1tn9vsryr.png
  relgqps6zkgkuc7f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ