X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr nietypowe pytanie
Odpowiedz

nietypowe pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalson Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drogie mamy cz to mozliwe, ze podczas orgazmu odeszly mi wody?? boje sie strasznie ze tak moglo byc choc nie zauwazylam zadnego czopu, dziecko fika a mnie nic nie boli.. co myslicie? ;(

    lipcowa mamusia
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wód masz ok 1 litra, więc raczej zauważysz, że odeszły :)
    Jest możliwość sączenia się wód, wtedy moczysz każdorazowo wkładkę higieniczną.
    Wody produkują się cały czas, więc to nie jest tak że odejdą i już. Tyle wiem z teorii,ja też często panikowałam.
    Kup w aptece papierki lakmusowe lub umów się do lekarza po prostu

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w moim przypadku po stosunku zawsze leje sie ze mnie "woda" :P pozostalosci nasienia.

    jak bylam pod koniec ciazy mialam bez przerwy schize ze cos mi mokro i to moga byc wody saczace. szczerze nie wiem co to bylo moze sluz po prostu, poziom wod mi lekarz sprawdzal i bylo ok. ale mu nie wierzylam bo on jakis taki system olewczy wg mnie stosował. i stresowalam sie niepotrzebnie. a ostatecznie synek wyskoczyl sobie miesiac wczesniej zadowolony, pecherz musieli przebijac bo nie chcialo poplynac :P

    kup papierek sprawdz, albo idz do gina i sie nie stresuj :)

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ