X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Popuszczanie ?
Odpowiedz

Popuszczanie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marjotka Autorytet
    Postów: 422 277

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec tak, jestem w 33 tc. Od kilku dni zauwazylam cos dziwnego, mianiowicie gdy chce minsie siku, normalnie czuje, ide robie co trzeba, wycieram sie, wstaje z wc i co ? Leci mi po nogach.... czasem ubiore juz bielizne i minute pozniej czuje ze mam mokro. Nie wiem teraz czy to normalne, vzy powinnam sie martwic ? Lekarz za tydzien....

    Żyje swoim życiowym mottem<" Dopóki oddycham, nie tracę nadziei..." > ,
    74dii09ks5ackuu5.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się już teraz kilka razy zdarzyło dokładnie tak samo: wstaje, już chwytam za ciuchy i CHLUP na spodnie! Zakładam, że to dziecko się rusza i coś tam przyciska. 33t to już daleko, więc ma prawo uciskać na wszystko :)

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się nie zdarzyło popuścić w gacie, ale czuję że niedługo to nastąpi :). Parę razy miałam taką sytuację że wstawałam z kibelka ,a tu dalej ciekło.

    Pewnie dziecko uciska na pęcherz,a że puszczamy zwieracze ,to leci i leci :)

  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że to jest jak najbardziej normalne :)
    Maluch uciska na pęcherz praktycznie non stop, miejsce w brzuszku się kończy. W moim przypadku, a noszę wkładki praktycznie od początku ciąży, zdarza się wymieniać je częściej bo również niektóre są "mokre".

    m3sx9jcgj726xfjv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ