X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Problem z nerkami-wyniki badań
Odpowiedz

Problem z nerkami-wyniki badań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 10 listopada 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) nie mogłam znaleźć nigdzie podobnego tematu. Odebrałam wyniki z pracy moich nerek-nie są najlepsze. A czy ktoś z Was się bardziej na tym zna?mogę prosić o pomoc i interpretację?
    Moja lekarka na urlopie i dopiero będzie pod koniec listopada,a nie wiem czy to coś poważnego..z góry dziękuje!
    Kreatynina 48,66 (53-106)
    Kwas moczowy 271 (155-357)
    Mocznik 1,9 ( 2,5-7,20)
    eGFR 138,94

    zem3anlis7huurhv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie są złe wyniki. W ciąży kreatynina i mocznik mogą być niższe niż normalnie. GFR bardzo ładny, nerki funkcjonują prawidłowo. Swoją drogą, dlaczego robiłaś te badania?

  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 12 listopada 2018, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    To nie są złe wyniki. W ciąży kreatynina i mocznik mogą być niższe niż normalnie. GFR bardzo ładny, nerki funkcjonują prawidłowo. Swoją drogą, dlaczego robiłaś te badania?
    Bo wyszło na USG,że prawa nerka coś nie bardzo sobie radzi

    zem3anlis7huurhv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ