X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Androlog w Warszawie
Odpowiedz

Androlog w Warszawie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 2 lutego 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    My byliśmy u Kapuścińskiego (nie w Novum) ale teraz chcemy iść do Novum i zastanawiam się czy nie zmienić na Wolskiego. W zasadzie zacząć bo do Kapuścińskiego poszliśmy jako do urologa i powiedział nam że nie może nam nic więcej powiedzieć o andrologii bo podpisał lojalke z Novum.
    Widze, że zazwyczaj Wolski jest polacany i chyba do niego się udamy jednak.

    Dziewczyny Bizona, Kattalina a wy byłyście już u Wolskiego?

    Badanie nasienia robimy w piątek, a wizyta u Wolskiego za 2 tyg. Teraz robimy tez usg i hormony, zeby z calym pakietem badan pójść.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie hormony będziecie robić?
    My badanie robimy w czwartek.
    Badania też robicie w Novum czy gdzieś indziej?

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 lutego 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My badanie nasienia będziemy robić w końcu w invicta pewnie. Dostałam maila od of z potwierdzeniem zakwalifikowania do bezpłatnej wizyty tam i rabatu na badania :) dziwne by było gdybym się nie załapała :P teraz tylko wypełnić jakiś formularz i czekać na umówienie wizyty w klinice :) w sumie pal licho tę wizytę, na cuda wianki nie liczę. Ale AMH i badanie nasienia połowę taniej to już sympatyczna sprawa ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 4 lutego 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też się zakwalifikowaliśmy i idziemy w przyszłym tygodniu, też pewnie skorzystamy ze zniżki na badania tylko zrobimy je w marcu bo dziś mąż robił już

    Buko lubi tę wiadomość

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    a jakie hormony będziecie robić?
    My badanie robimy w czwartek.
    Badania też robicie w Novum czy gdzieś indziej?

    Sorki że dopiero teraz odpisuję.
    Horomony do zbadania to : TSH, FT4, FSH, LH, Prolaktyna i testosteron.

    Póki co jesteśmy po powtórce badań nasienia i usg, na którym wyszło że mój ma żylaki na obu jądrach...wizyta w Novum w przyszłym tygodniu. Dowiemy się co mamy robić.
    W Novum robiliśmy tylko badanie nasienia, my mamy prywane ubezpieczenie w pracy, i badania krwi, usg itp. mamy za darmo, więc robi je w innych placówkach. Dam znać po wizycie jaki jest plan na nas.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też krew itd robimy sami gdzie indziej :) Mój też ma żylaki, a twój ile mm? Mój ma 2,2 :( podobno jeszcze się nie kwalifikują do zabiegu. i prolaktyna wyszła za wysoka :(
    W piąte idziemy do Invicty porównać

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ma 3,5 i 3,3 bo na obu jadrach. Hormony robimy jutro a w przyszlym tyg do dr Wolskiego do Novum. Jestem ciekawa co powie..

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 10 lutego 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać koniecznie co powiedział Wolski. Trzymam kciuki za powodzenie!

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 1 października 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat.

    Szukamy dobrego androloga i/lub urologa w Warszawie.

    Właśnie minał rok od kiedy rozpoczęliśmy starania i nadal klops. Ani razu jeszcze nie widziałam II kreseczek. U mnie wszystkie wyniki w normie, nie robiłam jedynie HSG jeszcze, co mamy w planach przed wizytą w klinice ale wcześniej trzeba przebadać Mojego.

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 2 października 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Wolskiego z Novum w Warszawie.

    Bobby29 lubi tę wiadomość

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My idziemy do AstiMed do dr Ryszarda Kardasińskiego. Z polecania mojej ginki, ale idziemy dopiero za 1,5 miesiąca, bo po konsultacji telefonicznej z moją ginekolog zalecił narzeczonemu brać Profertil i za 1,5 miesiąca badania i dopiero na wizytę czy jest poprawa .

    słońca łan, BabyBoom25, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • izabelkamodo Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zapisaliśmy się dzisiaj z mężem do Piotra Dobrońskiego(FertiMedica, ale przyjmuje też w innych miejscach) wyznaczono nam wizytę na 13 grudnia, a słyszałam, że naprawdę rzeczowy lekarz.

  • Uluś87 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż był u Dr Ryszarda Kardasińskiego wrócił zadowolony z wizyty :) zobaczymy jakie będą efekty leczenia

    Paula. lubi tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uluś87 wrote:
    Mój mąż był u Dr Ryszarda Kardasińskiego wrócił zadowolony z wizyty :) zobaczymy jakie będą efekty leczenia
    A co dr zalecil mężowi? I jaki jest problem męża? Jesli wolno spytac. U nas ogromne wady glowki w plemniku... Ciekawa jestem czy te tabletki cos pomoga.

    słońca łan, BabyBoom25, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Uluś87 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 21 listopada 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U męża całe spektrum :) Od żylaków zaczynając : słabej ruchliwości morfologii i wadach główki również. Do tego wysokie fsh i prolaktyna. Jak na razie zlecił clostilbegyt na zbicie fsh i cyclodynon na prolaktynę. I suplementację profertilem - ale że my skomponowaliśmy sami zestaw suplementów to stwierdził, że możemy przy tym zostać bo profertil drogi :)

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 21 listopada 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To
    Ze 93% plemnikow ma wady glowki nie jest wielkiem problemem jesli pozostale 7% jest ok. Norma to nirma i tak tlumaczyl nam Wolski

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 22 listopada 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka przy naszych dwoch stratach dla nas jest to wielki problem. Przy wszystkich moich wzorowych badaniach.

    słońca łan, BabyBoom25, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 22 listopada 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie jestem lekarze, ale powtarzam to co mowił mi wczoraj najlepszy w kraju androlog.
    Zazwyczaj plemniki mają uszkodzone głowki wiec to nic nie pomoże.
    Przy 2 stratach pomyslałabym raczej o chromatynie plemnikowej albo nawet o badaniu genetycznym ale pewnie już to przerabialiscie

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    ja nie jestem lekarze, ale powtarzam to co mowił mi wczoraj najlepszy w kraju androlog.
    Zazwyczaj plemniki mają uszkodzone głowki wiec to nic nie pomoże.
    Przy 2 stratach pomyslałabym raczej o chromatynie plemnikowej albo nawet o badaniu genetycznym ale pewnie już to przerabialiscie
    O chromatynie pierwszy raz słyszę, a kariotypy zamierzamy robić po nowym roku, bo już się nie złapaliśmy na ten rok na nfz.

    słońca łan, BabyBoom25, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ