X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy ciaza przez preejakulat
Odpowiedz

ciaza przez preejakulat

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AlinaJ4 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 lutego, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki, mamuski. Mam bardzo intymny problem i nie mam z kim porozmawiać na ten temat, więc postanowiłam zasięgnąć porady tutaj. Otoz jestem w związku z moim nowym partnerem, Oboje juz jesteśmy po czterdziestce., i Oczywiscie juz 'to' mielismy wczesniej do naszego zwiazku.. Choc ja to juz bardzo dawno, Bardzo duzo lat bylam samotna chyba od urodzenia syna 16l tego nie mialam, i nie mialam zadnych powaznych zwiazkow Do tychczas.. I Nie śpieszylam.. z rozpoczęciem współżycia (Bardzo rzadko się widujemy moj partner nie jest polakiem).. wiec postanowiliśmy najpierw lepiej się poznać oraz zbudować fundamenty związku. I tak.. mmm 2d zdecydowaliśmy się na nasz 1 nasz seks, od razu bez zabezpieczenia który okazał się dla mnie odkryciem czegoś nowego, to jest, tylko teraz dowiedziałam się o czyms takim jak preejakulat, jak zrozumialam to cos takiego na podobie wytrysku, choc juz nie wiem sama.. jakby to i nie jest i wytryskiem.. i mezczyzna tego nie odczuwa..? ale jest zdolny do zaplodnienia... i tu chyba moje glówne pytanie, jak to w ogóle mam rozpoznać te wydzieliny? kiedy meżczyzna to ma.. i kiedy tego jeszcze niema? np podczas gry wstepnej, pieszczot,? i nawet podczas zakladania prezerwatywy jezeli to bedzie mial i dotknie? poprostu nie wiem jak to wygląda? nawet jezeli to stosunek zabezpieczony co mam robic podczas takiej sytuacji? bardzo przepraszam za takie pytanie,,, po prostu nie wiem, czy ja juz mam zrobic test ciazowy? czy to po prostu bajka? wiem ze to robia inni i latami nie wpadaja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego, 12:39

  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 6 lutego, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.doz.pl/czytelnia/a13332-Preejakulat__stosunek_przerywany_a_ryzyko_ciazy#:~:text=Badania%20wykazały%2C%20że%20w%20preejakulacie,jest%20jedna%20–%20tak%2C%20może. Może się zdążyć ciąża z prejakulatu ale dużo dużo mniejsza szansa niż z wytrysku z tego co czytałam

  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 6 lutego, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkleilam linka ale jakby nie działało to chyba trzeba skopiować i wkleic

  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 6 lutego, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj nie ma pytań wstydliwych :) nie odpowiem ci na nie lepiej wiec podzielę sie drugim linkiem- ty jest cała masa informacji, wydawałoby sie proste sprawy ale nikt sie z domu czy ze szkoły nie dowie ( przynajmniej w moich czasach tj. rocznik 83) https://sexed.pl/co-to-jest-preejakulat-i-czy-moze-powodowac-ciaze/

  • Janina b Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 9 lutego, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żebyś poznała czym jest preejakuat postaraj się masturbować partnera ręką i zobaczysz w pewnym momencie jak z ujścia penisa zacznie wydzielać się galaretowata ciecz i to jest właśnie preejakuat, przy stosunku bez prezerwatywy zawsze wydziela się preejakuat i on zawiera plemniki, ani ty ani partner nie poczują tego bo to nie jest wytrysk, który odczuwasz w pochwie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ