X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Czy urolog może?
Odpowiedz

Czy urolog może?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anastazja22 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 22 września 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy urolog może zlecić badania nasienia? Chodzi mi o to, że mam pakiet medyczny i dostęp do specjalistów na liście też jest urolog. Czy ma takie uprawnienia? Bo jeżeli on by dał mi takie skierowanie to za badanie zapłacił by Ubezpieczyciel a nie ja. Proszę o poradę, na infolinii ubezpieczeń ludzie nie wiedzą

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 września 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak w pakietach medycznych ale na NFZ mozna uzyskac
    badania męskiego nasienia wykonywane są na koszt NFZ wyłącznie w przypadku leczenia niepłodności. Stąd też skierowanie na bezpłatne badania może wystawić tylko lekarz specjalizujący się w leczeniu niepłodności w ramach swojej pracy w placówce, która ma podpisany kontrakt z NFZ na świadczenie usług w zakresie leczenia niepłodności

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • anastazja22 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 24 września 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej , dzięki za odp. Szukam w internecie dalej . Czy sprawami nasienia zajmuje się tez endokrynolog , urolog ? bo kurcze mam w pakiecie a nie chce wysłac męza na wizyte bez sensu . chodzi mi o badanie , ewntualne podleczenie ale nie odrazu w jakiejs klinice bezpłodnosci :):) pozdrawiam

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 września 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj idzie w listopadzie do urologa ale w de, mozesz w necie poczytac co urolog bada :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ