Forum Męskie sprawy invimed nie polecam
Odpowiedz

invimed nie polecam

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • muszynka Autorytet
  Postów: 644 646

  Wysłany: 31 października 2014, 13:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od 2 lat staramy się o dziecko z marnym skutkiem. Po licznych wizytach M u urologow zdecydowaliśmy się na wizytę w invimedzie. Z kompletem badań pojechaliśmy na umówiony wizytę. Mąż miał 3 badania nasienia z czego 2 w ich klinice a ostatnie zrobione tydzień przed wizytą. Dr Jarema nie dość że poświęcił mężowi 15 minut wraz z przeanalizowaniem ok 20 kartek badań to dodatkowo nie zlecił niczego tylko dokładne badanie plemników z nastawieniem na ich mrozenie bo szansy na naturalne poczęcie nie mamy.
  Lekarz nie wzbudził w nas swojego zaufania wiec po licznych rozmowach stwierdziliśmy, że odpuścimy sobie zalecane badania i poszukamy pomocy gdzie indziej.
  Trafiliśmy do profesora Medraka z Wrocławia który zadawał bardzo szczegółowe pytania zarówno mężowi jak i mi i skierował na badania nasienia raz jeszcze sugerując ze te które robione były w invimedzie są zakłamane i nie ma co się nimi sugerować. Wysłał męża również na badanie chlamydia plus szereg innych mówiąc, że jeśli wszystko wyjdzie ok to raczej pozostanie nam metoda in vitro, a jeśli któryś z parametrow będzie zły to wdroży leczenie. I okazało się się ze Po pierwsze badania nasienia wykonane w niezależnym ośrodku w którym nie było żadnej naszej historii leczenia (wroclaw, ul. Kościuszki dr Zagadzka Ewa polecam z całego serca) są o 100% lepsze niż te robione w invimedzie po 2 tygodniach od badania w ich placówce a po drugie najprawdopodobniej przyczyną naszych problemów jest właśnie chlamydia, która wystarczy wyleczyć antybiotykami!!!!
  Przestrzegam przed specjalistycznymi klinikami, którym nie zależy na tym aby szukać przyczyny problemów, a jedynie kierują się celem aby jak najwięcej par na in vitro (którego nie jestem przeciwniczka) wykorzystując różnego typu metody manipulacyjne.
  Wierzę, że w wielu wypadkach można znaleźć przyczynę i sprawić że problemy odejdą w zapomnienie. Wystarczy tylko trafić na odpowiedniego lekarza, którego niestety trzeba szukać z gromnica.

  aipoite lubi tę wiadomość

  I procedura :(
  II procedura - beta pozytywna !!!

  8599s65g50azui9s.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 2 listopada 2014, 16:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Podasz namiary do tego profesora?

 • muszynka Autorytet
  Postów: 644 646

  Wysłany: 3 listopada 2014, 11:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Prof.Marek Medras
  Ul. Grunwaldzka 19
  Tel. 607239844

  Marrgoo lubi tę wiadomość

  I procedura :(
  II procedura - beta pozytywna !!!

  8599s65g50azui9s.png

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)