Forum Męskie sprawy invimed nie polecam
Odpowiedz

invimed nie polecam

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • muszynka Autorytet
  Postów: 644 646

  Wysłany: 31 października 2014, 13:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od 2 lat staramy się o dziecko z marnym skutkiem. Po licznych wizytach M u urologow zdecydowaliśmy się na wizytę w invimedzie. Z kompletem badań pojechaliśmy na umówiony wizytę. Mąż miał 3 badania nasienia z czego 2 w ich klinice a ostatnie zrobione tydzień przed wizytą. Dr Jarema nie dość że poświęcił mężowi 15 minut wraz z przeanalizowaniem ok 20 kartek badań to dodatkowo nie zlecił niczego tylko dokładne badanie plemników z nastawieniem na ich mrozenie bo szansy na naturalne poczęcie nie mamy.
  Lekarz nie wzbudził w nas swojego zaufania wiec po licznych rozmowach stwierdziliśmy, że odpuścimy sobie zalecane badania i poszukamy pomocy gdzie indziej.
  Trafiliśmy do profesora Medraka z Wrocławia który zadawał bardzo szczegółowe pytania zarówno mężowi jak i mi i skierował na badania nasienia raz jeszcze sugerując ze te które robione były w invimedzie są zakłamane i nie ma co się nimi sugerować. Wysłał męża również na badanie chlamydia plus szereg innych mówiąc, że jeśli wszystko wyjdzie ok to raczej pozostanie nam metoda in vitro, a jeśli któryś z parametrow będzie zły to wdroży leczenie. I okazało się się ze Po pierwsze badania nasienia wykonane w niezależnym ośrodku w którym nie było żadnej naszej historii leczenia (wroclaw, ul. Kościuszki dr Zagadzka Ewa polecam z całego serca) są o 100% lepsze niż te robione w invimedzie po 2 tygodniach od badania w ich placówce a po drugie najprawdopodobniej przyczyną naszych problemów jest właśnie chlamydia, która wystarczy wyleczyć antybiotykami!!!!
  Przestrzegam przed specjalistycznymi klinikami, którym nie zależy na tym aby szukać przyczyny problemów, a jedynie kierują się celem aby jak najwięcej par na in vitro (którego nie jestem przeciwniczka) wykorzystując różnego typu metody manipulacyjne.
  Wierzę, że w wielu wypadkach można znaleźć przyczynę i sprawić że problemy odejdą w zapomnienie. Wystarczy tylko trafić na odpowiedniego lekarza, którego niestety trzeba szukać z gromnica.

  aipoite lubi tę wiadomość

  I procedura :(
  II procedura - beta pozytywna !!!

  8599s65g50azui9s.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 2 listopada 2014, 16:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Podasz namiary do tego profesora?

 • muszynka Autorytet
  Postów: 644 646

  Wysłany: 3 listopada 2014, 11:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Prof.Marek Medras
  Ul. Grunwaldzka 19
  Tel. 607239844

  Marrgoo lubi tę wiadomość

  I procedura :(
  II procedura - beta pozytywna !!!

  8599s65g50azui9s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego