X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Maca
Odpowiedz

Maca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 13 listopada 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jak to jest z ta macą? Dużo o niej czytałam na każdym temacie ktoś o niej wspomina. Mój m łyka tylko witaminy i myśle sobie ze moze kupię jeszcze ta macę.
    Wiem ze jest w tabletkach i w proszku. Jaka polecacie? I to ma taka nazwę maca? W aptece beda wiedzieć o co chodzi ? Czy jakoś dokładniej sie to nazywa?

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 13 listopada 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja z mężem pijemy macę i jesteśmy zadowoleni :) maca kupiona na Allegro, jest duży wybór. w proszku 1 łyżeczka na pół szklanki wody. w smaku jak kto lubi, ale można się przyzwyczaić :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 13 listopada 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ona pomaga w nasieniu? A u kobiety?

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 13 listopada 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byś mogła wkleić link z którego kupujesz to bede wdzięczna. Bo na Allegro jest ich mnóstwo od 20 do 100 zł.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ