Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Męskie sprawy Mąż po chemioterapi
Odpowiedz

Mąż po chemioterapi

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • asiaP Znajoma

Wysłany: 30 maja 2014, 10:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie bardzo serdecznie :)
    Mój mąż jest po wielu chemioterapiach...czekają nas badanie nasienia, ale jestem ciekawa, czy może znajdzie się ktoś kto miał podobną sytuację, a jednak udało im się zajść w ciąże :) Czekam na wpisy :) Pozdrawiam

• Ania_84 Autorytet

Wysłany: 30 maja 2014, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czymaz przed chemioterapia nie mia pobieraneg nasienia ?? bo w wielu takich sytuacjach pobiera sie przed i zamraza wiem ze jest jedna dziewczyna na forum ktorej maz jest po chemii.. zapytaj na badaniu nasienia :) na pewno sie odezwie :)

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • asiaP Znajoma

Wysłany: 30 maja 2014, 14:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście lekarze proponowali takie rozwiązanie, ale niestety mąż miał wtedy złamanie patologiczne kości udowej i nie było szans na to aby zawieść nasienie do poznania, było to ponad 150 km od miejscowości w której był wtedy w szpitalu...sytuacja była tak nagła...zresztą maż był wtedy w takim stanie, że nie chciał...myślę, że wtedy nie myślał, że kiedykolwiek z tego wyjdzie...:(

Ania_84 lubi tę wiadomość

• Ania_84 Autorytet

Wysłany: 30 maja 2014, 14:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu w takim razie spokojnie :) niech wszytsko sie ulozy.zrobcie badanie nasienia zobaczycie co wyjdzie :)

Mozesz zadac pytanie do Dr Wolskiego na Nasz-bocian.pl on Wam odpowie tylko musisz mu podac dokladne dane co przechodzil.. doktor jest bardzo fajny i odpowiada bez problemu ..on wam powie jakie badania zrobic ;)

asiaP lubi tę wiadomość

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • asiaP Znajoma

Wysłany: 30 maja 2014, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ślicznie dziękuję za podpowiedź :)

Ania_84 lubi tę wiadomość

• MartaAlvi Autorytet

Wysłany: 31 maja 2014, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Asiu, nie zawsze chemioterapiia rzutuje na płodność.
    Co prawda jestem kobietą, ale też po wielu chemioterapiach i zaszłam w ciążę za pierwszym podejściem :)
    Wszyscy moi znajomi ze szpitala mają już dzieci, faceci także, wiec głowa do góry, będzie dobrze! :)))
    Pozdrowienia

asiaP lubi tę wiadomość

24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • asiaP Znajoma

Wysłany: 31 maja 2014, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi bardzo dziękuję za wsparcie :)

• Heleneczka Przyjaciółka

Wysłany: 4 lutego 2016, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie minął rok od chemii i się udało. Nawet się wtedy zabezpieczaliśmy.

2nn343r8myc9wlws.png
  • Parabola Nowa

Wysłany: 1 października 2019, 15:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, odświeżam temat! Czy jest jeszcze ktoś na forum kto doczekał się maleństwa po chemioterapii męża? Mój mąż miał tylko raz podaną chemię i chcemy rozpocząć starania. Ktoś da troszkę nadziei, że będzie dobrze? :)

• Dynka Koleżanka

Wysłany: 20 października 2019, 23:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mój mąż zakończył leczenie 6 miesięcy temu. Nie staramy się póki co bo lekarz powiedział, że minimum rok należy odczekać, ale spóźnił mi się okres ostatnio i najadłam się trochę strachu. Miło było by przeczytać, że komuś się udało i nie trwało to wieki. Co prawda mamy w domu 2 letniego Łobuza, ale chcielibyśmy rodzeństwo dla niego ☺ Czekam na jakieś aktualne relacje.

• julka_kulka Przyjaciółka

Wysłany: 21 października 2019, 10:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heleneczka wrote:
    U nas nie minął rok od chemii i się udało. Nawet się wtedy zabezpieczaliśmy.

Ale super wiadomość :) gratulacje!!

km5sgu9r4z5eztia.png
  • Dynka Koleżanka

Wysłany: 21 października 2019, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super. Ale chyba wszystko zależy od rodzaju chemii. Nam lekarz powiedział, że pół roku od zakończenia leczenia chemia jest jeszcze w organizmie, a kolejne pół roku na regenerację. Mąż za dwa tygodnie idzie na kontrolę do poradni onkologicznej więc jeszcze podpyta lekarza. Jakoś nie mam zamiaru żyć w strachu za każdym razem jak okres się spóźni 😉

• Parabola Nowa

Wysłany: 21 października 2019, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dynka wrote:
    Super. Ale chyba wszystko zależy od rodzaju chemii. Nam lekarz powiedział, że pół roku od zakończenia leczenia chemia jest jeszcze w organizmie, a kolejne pół roku na regenerację. Mąż za dwa tygodnie idzie na kontrolę do poradni onkologicznej więc jeszcze podpyta lekarza. Jakoś nie mam zamiaru żyć w strachu za każdym razem jak okres się spóźni 😉

Dynka, a jaką dawkę chemii brał twój mąż? I jak długo ją brał?

• Dynka Koleżanka

Wysłany: 21 października 2019, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był 4 razy w szpitalu i przez 5 dni dostawał chemię. Miał 21 dni przerwy między seriami. Lekarz mówił, że to bardzo silna chemia i płodność może wrócić nawet po kilku latach, ale ten rok czasu to minimum jakie trzeba odczekać. Planujemy po nowym roku zrobić badania nasienia i zobaczymy wtedy co i jak.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy - czy może zwiększać szanse na zajście w ciążę?

Kwas foliowy jest bardzo ważnym elementem w czasie starania o dziecko i na wczesnym etapie ciąży. Odpowiednie stężenie folianów w organizmie nie tylko zapewnia ochronę dla rozwijającego się dziecka w pierwszych tygodniach ciąży, ale również... zwiększa płodność zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn! Jak to się dzieje? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze i tym samym zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)