X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Metanolon, testosteron cypionate, stanozolon, methanamed 10, vistrol
Odpowiedz

Metanolon, testosteron cypionate, stanozolon, methanamed 10, vistrol

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kometa Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 7 października 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Od roku staramy się z mężem o dziecko. Jakieś 3 miesiące temu dowiedziałam się że mąż zaczął przyjmować sterydy. Oboje jesteśmy aktywni jeśli chodzi o siłownię staramy się prowadzić aktywny tryb życia. Jednak on od jakiegoś czasu zwiększył intensywność treningów i Poza odżywkami które brał do tej pory zaczął przyjmować też testosteron jak w temacie. Zalamalo mnie to nie sądziłam ze się d o tego posunie. Ja nigdy nic nie brałam. On twierdzi ze wie co robi i ze konsultowal to z ludźmi którzy się na tym znają. M.in z kolegą trenerem personalnym który sam braku o w ile większe dawki tego gówna i niedawno spodzie dziecko. Tyle tylko ze na czas starań odstawil wszystko. Mój mąż natomiast twierdzi ze taka mala dawka testosteronu jaka on przyjmuje może nawet pomoc w zajściu w ciążę. Podobno potem Trzeba przyjmować żeńskie hormony żeby wyrównać gospodarkę bo naturalnie wytwarzany testosteron spada przez to ze dostarczał się go sztucznie. ..czyli ogólnie mocno ingeruje się w gospodarkę hormonalną. Czytałam tez ze przyjmowanie przez niego tych świństw moze zaburzac mój cykl.i od jakichś 2-3 miesięcy moja miesiączka opóźnia się o kilka dni a dotąd była regularna jak w zegarku. Pojawiają się też brązowe u upławy przed i/lub po miesiaczce.napiszcie proszę co myślicie o tym wszystkim. W środę idę do ginekologa. Dodam tylko ze mam dużą nadzerke i kiedyś miałam torbiel na jajniku.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ,, dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 października 2016, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwszr madry trener najpierw kaze mu zbadac poziom hormonów
    Niestety przyjmowanie testosteronu samego moze powodowac zanik jader i procesu spermatogezey jesli bedzue go za duzo
    Nawet przy kuracjach hormonalnych sami taka przevhodzilismy dr wykluczyl podawanie samego testoresronu
    Dwa sterydy moga powodiwac mikrozwapnienia w jadrach
    Na watku bezplemnikowcow byla dziewyba ktorej maz mial zero plemników przez sterudu fakt po odstawieniu proces spermatogenezy powrocil ale zwapnienia z tego co pamietam juz zostaną
    Może zamiast z trenerem niech porozmawia z andrologiem
    Mozecie rowniez zadac pyranie na forum nasz bocian pytanie do eksperta dr Wolski moze udzieli bardziej obszernej info :-)

    Pozatym moze popros go zeby zrobił badanie nasienia zeby wiedziec ns czym aktualnie stoicie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 00:08

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ