X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Metanolon, testosteron cypionate, stanozolon, methanamed 10, vistrol
Odpowiedz

Metanolon, testosteron cypionate, stanozolon, methanamed 10, vistrol

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kometa Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 7 października 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Od roku staramy się z mężem o dziecko. Jakieś 3 miesiące temu dowiedziałam się że mąż zaczął przyjmować sterydy. Oboje jesteśmy aktywni jeśli chodzi o siłownię staramy się prowadzić aktywny tryb życia. Jednak on od jakiegoś czasu zwiększył intensywność treningów i Poza odżywkami które brał do tej pory zaczął przyjmować też testosteron jak w temacie. Zalamalo mnie to nie sądziłam ze się d o tego posunie. Ja nigdy nic nie brałam. On twierdzi ze wie co robi i ze konsultowal to z ludźmi którzy się na tym znają. M.in z kolegą trenerem personalnym który sam braku o w ile większe dawki tego gówna i niedawno spodzie dziecko. Tyle tylko ze na czas starań odstawil wszystko. Mój mąż natomiast twierdzi ze taka mala dawka testosteronu jaka on przyjmuje może nawet pomoc w zajściu w ciążę. Podobno potem Trzeba przyjmować żeńskie hormony żeby wyrównać gospodarkę bo naturalnie wytwarzany testosteron spada przez to ze dostarczał się go sztucznie. ..czyli ogólnie mocno ingeruje się w gospodarkę hormonalną. Czytałam tez ze przyjmowanie przez niego tych świństw moze zaburzac mój cykl.i od jakichś 2-3 miesięcy moja miesiączka opóźnia się o kilka dni a dotąd była regularna jak w zegarku. Pojawiają się też brązowe u upławy przed i/lub po miesiaczce.napiszcie proszę co myślicie o tym wszystkim. W środę idę do ginekologa. Dodam tylko ze mam dużą nadzerke i kiedyś miałam torbiel na jajniku.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ,, dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 października 2016, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwszr madry trener najpierw kaze mu zbadac poziom hormonów
    Niestety przyjmowanie testosteronu samego moze powodowac zanik jader i procesu spermatogezey jesli bedzue go za duzo
    Nawet przy kuracjach hormonalnych sami taka przevhodzilismy dr wykluczyl podawanie samego testoresronu
    Dwa sterydy moga powodiwac mikrozwapnienia w jadrach
    Na watku bezplemnikowcow byla dziewyba ktorej maz mial zero plemników przez sterudu fakt po odstawieniu proces spermatogenezy powrocil ale zwapnienia z tego co pamietam juz zostaną
    Może zamiast z trenerem niech porozmawia z andrologiem
    Mozecie rowniez zadac pyranie na forum nasz bocian pytanie do eksperta dr Wolski moze udzieli bardziej obszernej info :-)

    Pozatym moze popros go zeby zrobił badanie nasienia zeby wiedziec ns czym aktualnie stoicie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 00:08

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ