X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Upłynnienie mechaniczne
Odpowiedz

Upłynnienie mechaniczne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karola90 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 lipca 2021, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;)
    To mój pierwszy post.
    Staramy się z mężem o dziecko od około 10mc.Mamy synka który ma już 7 lat i chcielibyśmy drugie dziecko ale niestety nie wychodzi.
    Miesiąc temu mój ginekolog zlecił badanie nasienia i wyszło upłynnienie mechaniczne kazał powtórzyć wyniki za około 2 mc ale nie zleciał żadnych witamin,czytając na grupie posty widzę,że Wasi mężowie biorą różne suplementy dla mężczyzn ;) czy polecicie mi jakieś które się sprawdziły ?
    Czy udało Wam się poprawić to upłynnienie?
    Czy jest szansa,że zajde w ciążę naturalnie? :(
    Czy tylko inseminacja ???
    Pozdrawiam :*

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ