Wyniki badania nasienia co myślicie
-
Sabi30. wrote:Widzę w stopce ze mieliście ruchliwość 18 % a teraz jest 26%postepowy a calkowity 45 %co robiliście ze jest taki wzrost
Dwa miesiące mąż brał fertilman plus, maca, siemię lniane, Zdrowa dieta (Orzechy, czarnuszka, wit C, mało mięsa, tylko drób, brak jedzenia przetworzonego, duzo warzyw), zero alko, palenia. -
Dziewczyny może poradzicie. Mój mąż idzie pierwszy raz na badanie nasienia. Czy warto zrobić od razu fragmentację i wiązanie z kwasem hialuronowym oraz posiewy? Czy lepiej zrobić podstawowe i jak wyjdzie coś nie tak to dopiero poszerzać diagnostyke?
-
Najlepiej od razu zrobić posiewy. A fragmentację i wiązanie ewentualnie na następnym etapie diagnostycznym. Bo nawet jeśli (odpukać) wyjdą obniżone parametry, to mogą być za to odpowiedzialne różnorodne bakterie czy infekcje.
kokoszka31 lubi tę wiadomość
Muszę mieć plan działania.
1. ICSI - nieudane;
2. a. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka
b. 08.02.2025 nieudany transfer 5.1.1. tęsknię i kocham -