X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Wyniki prośba o interpretacje
Odpowiedz

Wyniki prośba o interpretacje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ola28.28 Koleżanka
    Postów: 38 19

    Wysłany: 25 kwietnia, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 🥰🥳

    Mam wyniki badań nasienia Męża, czy ktos może zna się na tym bardziej, zerknałby i powiedział cos ? Jak się sprawy mają? Będę meeeega wdzięczna ❤️ wizyta u androlog dopiero za miesiąc..


    Z góry dziękuję baaardzo ❤️
    https://ibb.co/5X3rNyv
    https://ibb.co/8dTWcgL

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 16:29

  • Pan_Nikt Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Według mnie to dobre wyniki. Najważniejsze parametry to ruch postępowy (a+b) i liczba całkowita. Liczba całkowita jest powyżej normy, ale dość mała, np. u mnie ostatni (najlepszy) wynik to 238 mln, ale ten parametr łatwo podbić (suplementy, tryb życia, sport), u mnie np. najniżej był  53 mln. Morfologia 8% bardzo spoko, bo to 8% z tych 116mln czyli jakieś 9.5 mln, a u mnie 1% z 238 czyli jakieś 2.5 mln więc ostatecznie gorzej. To dobre wyniki IMO.

    Ola28.28 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ