X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gojenie się rany po pęknięciu
Odpowiedz

Gojenie się rany po pęknięciu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotCzarownicy Przyjaciółka
    Postów: 210 25

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do tych, które już rodziły: jak długo bolało/odczuwałyście dyskomfort po pęknięciu /nacięciu?

    Jestem prawie 3 miesiące po porodzie, a dalej czuję ranę. W ciągu dnia jest dyskomfort, czasem szczypanie, a o seksie nie mam co marzyć, przy najdelikatniejszej próbie boli. Pilnuję higieny, smaruję solcoserylem, daje chwilową ulgę, ale nic nie pomaga. Dość paskudnie pękłam, w jednym miejscu szew się rozszedł, więc nie sądziłam, że szybko wrócę do formy, ale zaczyna mnie to już martwić. Ginekolog na wizycie popołogowej nie widział nic niepokojącego. Następna wizyta dopiero w listopadzie :(. Miała tak któraś? Że gojenie tyle trwało, ale potem było wszystko w porządku? Proszę pocieszcie mnie, zaczynam się załamywać :(.

    4.04.17, 9 tc [*]
    Podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego
    Niedoczynność tarczycy
    Leszek jest z nami! 29.05.2018
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ