X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gojenie się rany po pęknięciu
Odpowiedz

Gojenie się rany po pęknięciu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • KotCzarownicy Przyjaciółka
  Postów: 210 25

  Wysłany: 21 sierpnia 2018, 07:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Pytanie do tych, które już rodziły: jak długo bolało/odczuwałyście dyskomfort po pęknięciu /nacięciu?

  Jestem prawie 3 miesiące po porodzie, a dalej czuję ranę. W ciągu dnia jest dyskomfort, czasem szczypanie, a o seksie nie mam co marzyć, przy najdelikatniejszej próbie boli. Pilnuję higieny, smaruję solcoserylem, daje chwilową ulgę, ale nic nie pomaga. Dość paskudnie pękłam, w jednym miejscu szew się rozszedł, więc nie sądziłam, że szybko wrócę do formy, ale zaczyna mnie to już martwić. Ginekolog na wizycie popołogowej nie widział nic niepokojącego. Następna wizyta dopiero w listopadzie :(. Miała tak któraś? Że gojenie tyle trwało, ale potem było wszystko w porządku? Proszę pocieszcie mnie, zaczynam się załamywać :(.

  4.04.17, 9 tc [*]
  Podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego
  Niedoczynność tarczycy
  Leszek jest z nami! 29.05.2018
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ