X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Skurcze
Odpowiedz

Skurcze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • synuś2018 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, od kilku tygodni twardnieje mi brzuch i mam bolesne skurcze i kłucia, czy to mogą być objawy przedwczesnego porodu?

  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt tu na forum na to nie odpowie inaczej niż moga ale nie muszą.
    Zgłoś się do lekarza prowadzącego on zajrzy do środka, zrobi usg.
    Ostatnio lezalam w szpitalu z dziewczyna która czuła się normalnie a kazali jej zostać w szpitalu i cały czas leżeć jeszcze w pozycji ze głowa niżej niż nogi bo urodzi przedwcześnie. A jak miała kłucie w pęcherzu to miała natychmiast zgłaszać lekarzom.

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja Ci powiem, że moje przepowiadające są bolesne a powinny nie być ;) i mam dni, że skurcze przez cały dzień męczą już nawet miałam w miarę regularne i spowrotem się rozregulowały, rozwarcie mi idzie a reszta nie chce hehe
    Katalonia ma racje idź do lekarza

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ